Přímé nabídky firem   

Seznam obsahuje nabídky, kdy firma nebo osoba hledá někoho na výpomoc, přičemž my nejsme schopni toto sami zabezpečit. Proto alespoň takto umožňujeme firmám i zájemcům o práci přímý kontakt.

JOB-centrum v těchto nabídkách nic negarantuje, vše je na dohodě mezi zájemcem a předkladatelem nabídky.

TIP: Za cenu 1.210,- Kč zde můžete mít umístěn inzerát na dobu 2 měsíců jako TOP nabídku na 1 až 3 pozici v rámečku. V případě zájmu nás kontaktujte.


TOP nabídka
druh práce: TOPnabídka - text
datum zveřejnění: 02.01.2017 14:39 hod
kontakt: text
info: textdruh práce: Doučování němčina Ostrava - Mariánské Hory   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 20.02.2017 10:29 hod
kontakt: Martin Langer 733 775 405
email: langerm@email.cz
info: Dobrý den, hledám doučování německého jazyka. Cena dle dohody. Místo: Ostrava - Mariánské Hory Termín: dloudobě cca. 3 x týdně 2 hodiny.


druh práce: NABÍDKA PRÁCE NA ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK kancelář Ostrava   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 16.02.2017 10:51 hod
kontakt: Ing. Dušan Piše 724 241 200, Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR, s.r.o. (CEGRA) kancelář Ostrava (budova Avíza) Slavíkova 6142 708 00 Ostrava – Poruba
email: pise@cegra.cz
www: www.cegra.cz
info: Hledáme kandidátku na pozici obchodní asistentky. Naše firma Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR s.r.o.(CEGRA) si od roku 1995 vybudovala pozici zásadního dodavatele počítačových technologií pro stavební průmysl v České republice. CEGRA je průkopníkem BIM projektování, jejím stěžejním produktem je sw ArchiCAD. Náplň práce: komunikace se stávajícími a novými klienty. Administrativa, práce na PC, vystavování zálohových faktur. Dále organizace akcí firmy, např. setkání uživatelů, prezentace apod. Požadujeme: studentku 2. až 3. ročníku VŠ, výborné komunikační schopnosti, znalost práce na PC (MS Office), samostatnost a flexibilitu. Nabízíme: volnou pracovní dobu. Tzn. můžete skloubit Vaše studium s prací. V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem strukturovaný životopis s fotem a motivační dopis.


druh práce: Obchodní manažer, telefonní operátorka v Ostravě   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 14.02.2017 09:03 hod
kontakt: Ing. Pavel Žůrek
email: pavel.zurek@poski.com
www: www.poski.com
info: Do hezkých kanceláří v Ostravě sháním: - obchodního manažera/zástupce - telefonní operátorku Profil zájemce o nabízené pracovní pozice je student vysoké školy (navazující studium). Máme klienty jako Whirlpool, Hyundai a potřebujeme o ně jednak pečovat a jednak získávat stále další. Můžeš u nás pracovat na DPP ve dny, které se ti hodí za peníze, které jsou velice zajímavé. Podívej se na naši sekci http://www.poski.com/kariera/obchodni-zastupce-ostrava


druh práce: Recepční Ostrava-Třebovice   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 14.02.2017 09:02 hod
kontakt: Dagmar Petrová
email: trebovickymlyn@seznam.cz
www: www.trebovickymlyn.cz
info: Rodinný hotel Třebovický mlýn hledá kandidáta na pozici recepční. Pracovní doba krátký/dlouhý týden. (12:00 – 24:00 hod.). Nástup ihned Požadujeme: znalost angličtiny podmínkou, další jazyky výhodou, řidičský průkaz sk.B, práce na PC na vyšší uživatelské úrovni, výborné komunikační a organizační dovednosti, příjemný vzhled a vystupování. Náplň práce: komunikace s klienty – osobní, telefonická, písemná, aktivní komunikace na sociálních sítích, administrace spojená s ubytováním klientů, práce s rezervačním systémem a další úkony dle aktuálních potřeb hotelu.


druh práce: Servírka/číšník Ostrava-Třebovice   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 14.02.2017 09:02 hod
kontakt: Dagmar Petrová
email: trebovickymlyn@seznam.cz
www: www.trebovickymlyn.cz
info: Restaurace Třebovický mlýn hledá na HPP servírku/číšníka s praxí v oboru. Požadujeme spolehlivost, profesionální přístup, pracovitost a příjemné vystupovaní. Práce krátký/dlouhý týden. Nabízíme dobré platové podmínky. Nástup ihned. Životopisy zasílejte na trebovickymlyn@seznam.cz


druh práce: Administrativa do do kanceláře v Ostravě
datum zveřejnění: 09.02.2017 13:33 hod
kontakt: David Kubačák, tel. 733602144
email: kubacak@fillreal.cz
www: www.fillreal.cz
info: Hledáme 2 brigádníky na stálou výpomoc do kanceláře v Ostravě. Brigáda obsahuje: pracovní úvazek na cca 20 hod. týdně/1 brigádník, pořizování dokladů (faktury, bankovní výpisy, pokladní doklady...) do účetního programu, odměna 80,-Kč/hodina, po zaučení odměna až 90,-Kč/hodina, znalost účetnictví výhodou, ale není to podmínkou, s účetním programem zaučíme, nástup možný ihned. Zájemci o brigádu, ať zasílají své životopisy na e-mail. Děkuji za spolupráci. S přáním pěkného dne. David Kubačák FILLREAL s.r.o.


druh práce: Administrativa / obchodník - rodinné domy v Ostravě   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 08.02.2017 11:13 hod
kontakt: Empire reality, Iveta Žilová, tel.: 603 389 685
email: i.zilova@empire-reality.cz
www: www.empire-reality.cz
info: Do naší společnosti hledáme pracovníka na pozici obchodník - rodinné domy do stavebně - developerské společnosti v Ostravě, a to na poloviční úvazek. Nejedná se o pozici realitního makléře.
Co nabízíme? Naších nových kolegů si ceníme na 80,- Kč/hod. čistého., po zapracování až na 100,- Kč/hod. čistého. Samozřejmostí jsou prémie a bonusy za obchodní výsledky, které mohou Vaši odměnu až zdvojnásobit. Tím to naštěstí nekončí, protože pro naše kolegy pravidelně pořádáme vzdělávací akce. Samotnou náplň práce zašleme na vyžádání.
V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala prosím zasílejte své životopisy na email i.zilova@empire-reality.cz . Prosím, abyste vždy uvedli o jakou pozici se ucházíte.


druh práce: Skladník a řidič VZV Ostrava - Hrabová   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 08.02.2017 10:22 hod
kontakt: MTM Transport a.s., Martin Miarka, tel.: 602 182 848
email: martin.miarka@mtmtransport.cz
www: www.mtmtransport.cz
info: Sháníme k nám do skladu 1 brigádníka s průkazem na VZV, vždy na každý pátek (celá směna). Odměna dohodou. Volejte ihned.


druh práce: Hosteska / Promotér Forum Nova Karolina v Ostravě   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 08.02.2017 10:16 hod
kontakt: goNET s.r.o., Dominik Světlík, tel.: 731 012 990
email: svetlik@gonet.cz
www: www.gonet.cz
info: Přijmeme od 1.3.2017 do 1.4.2017 uchazeče na pozice hostesek / promotérů do nákupního centra Forum Nova Karolina v Ostravě. Náplní práce je prezentace internetové televize www.Lepší.TV . Brigáda je vhodná pro zájemce s časovou flexibilitou, kteří jsou ochotní pracovat minimálně 3 x týdně celý den od 9:00 do 21:00. Pracuje se vždy ve 2 členném týmu.
Stanovené finanční ohodnocení je navíc obohaceno o bonusovou částku z každého uskutečněného prodeje.
Nabízíme: Ohodnocení 80 Kč/hod, Bonusy z prodeje, Práci v příjemném prostředí Forum Nova Karolina
Požadujeme: Zodpovědnost, Příjemné vystupování, Skvělé komunikační schopnosti, Aktivní přístup
V případě zájmu zašlete životopis a fotku na email svetlik@gonet.cz


druh práce: Recepční Ostrava-Třebovice
datum zveřejnění: 07.02.2017 19:33 hod
kontakt: Šlechtová Adéla, 733 739 164, recepce Třebovický mlýn Na Heleně 5004/2 72200, Ostrava
email: trebovickymlyn@seznam.cz
www: www.trebovickymlyn.cz
info: Rodinný hotel Třebovický mlýn hledá kandidáta na pozici recepční. Pracovní doba krátký/dlouhý týden. (12:00 – 24:00 hod.). Nástup ihned. Požadujeme: znalost angličtiny podmínkou, další jazyky výhodou, řidičský průkaz sk.B, práce na PC na vyšší uživatelské úrovni, výborné komunikační a organizační dovednosti, příjemný vzhled a vystupování. Náplň práce: komunikace s klienty – osobní, telefonická, písemná, aktivní komunikace na sociálních sítích, administrace spojená s ubytováním klientů, práce s rezervačním systémem a další úkony dle aktuálních potřeb hotelu. Životopisy zasílejte na trebovickymlyn@seznam.cz,tel: 733 739 164


druh práce: ANKIETER CALL CENTRUM język polski (badanie rynku)   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 07.02.2017 13:18 hod
kontakt: Marta Gawliczek
email: marta.gawliczek@cee-insight.eu
www: cee-insight.eu
info: Oferujemy: - możliwość pracy rano i po południu (zmiany można planować indywidualnie) w call centrum znajdującym się w Ostrawie w pobliżu centrum handlowego Futurum (Mariánské Hory) - pracę dorywczą idealną dla studentów, kobiet na urlopie macierzyńskim, emerytów, bezrobotnych - wynagrodzenie godzinowe 95 CZK/godz. - interesującą pracę w młodym i przyjaznym gronie W żadnym przypadku nie zajmujemy się sprzedażą! Oczekujemy: - komunikatywność - doświadczenia w call centrum nie są wymagane, ale mile widziane - pozytywne podejście - ochotę zdobywać nowe doświadczenia - podstawy pracy z komputerem - biegłą znajomość języka polskiego w mowie i piśmie Prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie CV w języku polskim na adres mailowy: marta.gawliczek@cee-insight.eu


druh práce: Řidič dodávkového vozidla a Severní Moravě   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 02.02.2017 13:37 hod
kontakt: BARLOW s.r.o., Petr Rada, tel.: 603434550
email: info@barlow.cz
www: www.barlow.cz
info: Společnost BARLOW s. r. o. je distributorem přírodní pramenité vody na Severní Moravě. Mezi naše klienty patří významné společnosti z našeho regionu, kterým dodáváme pramenitou vodu už od roku 1999. NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz zboží k zákazníkům, vedení drobné administrativy k rozvozu POŽADAVKY: ŘP sk.B, praxe v řízení dodávkových vozidel, fyzická zdatnost, flexibilita, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost. NABÍZÍME: Zaměstnání na hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz, pracovní doba pondělí – pátek, stravenky, příjemný pracovní kolektiv, nástup možný ihned. V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete životopis s fotografií na adresu info@barlow.cz


druh práce: Projektový asistent Ostrava Poruba   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 02.02.2017 13:37 hod
kontakt: Daniela Vojvodová 725338026
email: daniela.vojvoda@ipsos.cz
www: www.ipsos.cz
info: Práce na plný nebo poloviční uvázek, vhodná i pro absolventy nebo studenty, kteří budou v blízké budoucnosti končit studium. Asistent pro vedoucího projektu cenového monitoringu pro Polsko. Práce na zajímavém novém projektu pro předního hráče na trhu. Požadujeme: Dobré organizační schopnosti Polština - výborná znalost nutná Znalost práce s PC, hlavně Excel Chuť a čas cestovat - Polsko Minimální vzdělání - střední s maturitou Kancelář - Ostrava Poruba


druh práce: telefonista / hypoteční makléř Olomouc
datum zveřejnění: 30.01.2017 09:06 hod
kontakt: František Koubek
email: koubek@eurohypoteka.cz
www: www.eurohypoteka.cz
info: Adresa pracoviště: Jožky Jabůrkové 560/1, 779 00 Olomouc Navrhovaná hrubá mzda: 100 Kč / hodina Hledáme aktuálně do týmu nového spolupracovníka. Pracujeme v Olomouci pod franšízou 1. EUROHYPOTÉKA jako zprostředkovatelé hypoték a úvěrů. Vyřizujeme dle představ klientů úvěry v bance a staráme se, aby vše proběhlo v pořádku. Jak by vypadala Vaše práce? Pokud preferujete fixní plat, máme vlastní databázi klientů, u kterých potřebujeme zjistit aktuální stav, zda hypotéku mohou či chtějí řešit a jaké jsou jejich potřeby. Fixní mzdu odvíjíme od počtu volaných hodin plus bonus za klienta, kterému ze seznamu úspěšně s úvěrem pomohu. Ze zkušenosti je to během prvních měsíců 10.000–15.000,- Kč. Pokud Vás práce zaujme a budete se chtít naučit klienty servisovat, jednat s bankou a uzavírat obchody, vše Vás naučíme a poskytneme potřebné zázemí. Odměnu pak získáváte formou provize, strop zde žádný není. I při studiu se tak dá vydělat přes 20.000,- pravidelně měsíčně, na plný úvazek samozřejmě mnohem více. Předpokládaná pracovní doba je flexibilní, pondělí až pátek, ideálně okolo 80–100 hodin měsíčně. Při metodické samostatnosti možnost práce z domova. Předchozí znalosti a zájem o oblast finančního trhu výhodou, ale nejsou podmínkou.


druh práce: řidič dodávkového vozidla sk.B
datum zveřejnění: 30.01.2017 09:04 hod
kontakt: Jan Polák 724582814
email: h.polak@seznam.cz
info: Hledáme řidiče dodávky-rozvoz prádla do škol,nemocnic,ordinací...zástup za dovolenou....smlouva na dpp do konce roku 2017....plat 70 kč/hod./čistého/.....


druh práce: Pasivní telemarketing (neprodáváte žádné zboží) Bonprix Ostrava
datum zveřejnění: 26.01.2017 10:54 hod
kontakt: Lenka Sikorová, Bonprix Ostrava
email: lsikorova@bonprix.cz
www: www.bonprix.cz
info: Práce je vhodná pro důchodce a jedná se o pasivní telemarketing. Tedy neprodáváte žádné zboží. Jsme zákaznická linka. Operátor neoslovuje zákazníka s nabídkou a nenutí mu koupi určitého zboží nebo služby. Naopak, zákazníci Bonprix sami volají k nám a naši operátoři pouze zpracují požadavek volajícího. Požadujeme 2 brigádníky od ledna 2017. Nástup ihned. Požadujeme: časovou flexibilitu, směny: ranní (8:00 - 12:00) a odpolední (od 15:00 do 19:00), orientace na klávesnici PC, komunikativnost Zájemci ať posílají informace na e-mail: lsikorova@bonprix.cz


druh práce: Hypoteční makléř/ka v Ostravě
datum zveřejnění: 25.01.2017 09:37 hod
kontakt: 1. Eurohypotéka , Martin Konečný, tel. 739 742 990
email: pichonska.empire@gmail.com
info: Do již zavedeného hypotečního centra v Ostravě hledáme nové hypoteční makléře. Hledáme optimisticky naladěné lidi, s tahem na branku a snahou dosáhnout co nejvíce. Osobnosti ambiciózní a vnitřně motivované.
POŽADUJEME:Orientace v hypotékách (není podmínkou, ale výhodou), Obchodní talent a příjemné vystupování, Samostatnost, aktivní přístup k práci, Zodpovědnost, Znalost práce na PC na uživatelské úrovni
NABÍZÍME:Zázemí firmy v centru Ostravy, Profesionální pracovní prostředí a podpora zkušených mentorů, Férový a průhledný způsob odměňování, Bezplatné školení (nejen produktové, ale i další), Časovou flexibilitu


druh práce: PRACOVNÍK VE VÝROBĚ - strojník, mechanik, seřizovač Petrovice u Karviné   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 24.01.2017 09:31 hod
kontakt: Holesz Martin, +420 777 702 048
email: info@superveget.cz
www: www.superveget.cz
info: Společnost GOLD SPICE trading s.r.o. hledá do svého týmu pracovníka do výroby.Nabízíme zajímavou práci, jistotu zaměstnání, příjemný kolektiv, odpovídající fin.ohodnocení a možnost podílet se na rozvoji české potravinářské značky. Pracoviště Dolní Marklovice 280, Petrovice u Karviné Pracovní doba PONDĚLÍ - PÁTEK Ranní směny Nejnižší požadované vzdělání výuční list, zkušenost s ovládáním strojů, min 2 roky praxe. V případě zájmu zasílejte své životopisy na info@superveget.cz, pracovníci volejte na +420 777 702 048 Osobnostní předpoklady - flexibilita, pracovitost, spolehlivost, komunikativnost, schopnost pracovat v koletivu.


druh práce: Logista VZV Kvasiny   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 23.01.2017 09:45 hod
kontakt: Schuler Martin, tel. 736 516 099
email: schuler@mwdias.com
www: www.mwdgroup.cz
info: Úklidová společnost hledá do svého týmu uchazeče na pozici řidiče VZV. Místo výkonu práce: Škoda auto, a.s., závod Kvasiny – Lakovna. Požadujeme: ŘP skupiny B, výhodou ŘP na vysokozdvižný vozík. Úvazek: 37,5 hod./týden, smlouva na HPP. Směnnost: třísměnný provoz. Mzda: 160,-Kč/hod. Pokud projevíte zájem o danou pozici, kontaktujte nás: tel.736 516 099 , email: schuler@mwdias.com. Děkujeme. Požadujeme •zodpovědný přístup k práci. •samostatnost. Nabízíme •stabilní práci na HPP. •dlouhodobou spolupráci.


druh práce: Správce poptávek nemovitostí MS kraj   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 20.01.2017 10:45 hod
kontakt: Galus 608037700
email: info@okbyty.cz
www: www.okbyty.cz
info: Hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: Správce poptávek. Náplň práce: Zpracovávání přijatých poptávek, komunikace se zákazníky, aktivní vyhledávání nemovitostí, provádění prohlídek, práce na PC a administrativa. Požadujeme: min SŠ vzdělání ,komunikativnost, obchodního ducha a empatičnost. Nabízíme: volnou pracovní dobu , možnost práce z domu, okamžité vyplácení provizí a firemní podporu. V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail nebo volejte v případě dotazů


druh práce: ANKIETER CALL CENTRUM język polski (badanie rynku) w Ostrawie   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 17.01.2017 09:10 hod
kontakt: Marta Gawliczek
email: marta.gawliczek@cee-insight.eu
www: cee-insight.eu
info: Oferujemy: - możliwość pracy rano i po południu (zmiany można planować indywidualnie) w call centrum znajdującym się w Ostrawie w pobliżu centrum handlowego Futurum (Mariánské Hory) - pracę dorywczą idealną dla studentów, kobiet na urlopie macierzyńskim, emerytów, bezrobotnych - wynagrodzenie godzinowe 95 CZK/godz - interesującą pracę w młodym i przyjaznym gronie - możliwość stałej umowy o pracę W żadnym przypadku nie zajmujemy się sprzedażą! Oczekujemy: - komunikatywność - doświadczenia w call centrum nie są wymagane, ale mile widziane - pozytywne podejście - ochotę zdobywać nowe doświadczenia - podstawy pracy z komputerem - biegłą znajomość języka polskiego w mowie i piśmie Prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie CV w języku polskim na adres mailowy: marta.gawliczek@cee-insight.eu


druh práce: Servírka do restaurace,zaběhlé,centrum Ostravy   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 16.01.2017 09:18 hod
kontakt: David 739 13 18 12
info: hledáme dívky na pozici servírky,čeština, angličtina vítána,není podmínkou. nástup možný ihned


druh práce: Pomocná síla ve SKI areálu Vaňkův kopec   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 16.01.2017 09:17 hod
kontakt: 739105061
www: www.vankuvkopec.cz
info: Ihned příjmu výpomoc ve ski aréálu Vaňkův Kopec. Nástup ihned!! Jedná se o pomocné a úklidové práce.


druh práce: úklidové práce v domácnosti Ostrava Proskovice   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 16.01.2017 09:17 hod
kontakt: Květoslava Nováková
email: novakovak@volny.cz
info: Hledám paní na úklid RD jednou za 14 dní v pondělí od 8 hod,délka cca 4 hodiny. Požaduji spolehlivost a pečlivost. Rodinný dům se nachází v místě Ostrava Proskovice. Od 13.2.2017.


druh práce: Pomoc ve stánku s občerstvením Vaňkův kopec   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 12.01.2017 12:34 hod
kontakt: 731 263 591 pan Spiros
www: www.vankuvkopec.cz
info: Pomoc ve stánku s občerstvením Vaňkův kopec, příprava jídel, případně prodej (po zaučení). Práce v rámci zimní sezóny leden-únor 2017, nástupy dle dohody v pracovní dny (16-21 hodin) nebo o víkendech (9-21 hodin). Nástup možný ihned, sezóna už běží.


druh práce: lektor/lektorka angličtiny Ostrava a okolí
datum zveřejnění: 12.01.2017 10:44 hod
kontakt: Alena Cvitanovič, tel.: 773 673 898, 774118911, TOPLINGVA s.r.o., Mlýnská 2353/12, Ostrava
email: info@toplingva.cz
www: www.toplingva.cz
info: lektor/lektorka angličtiny od 12/1/2017. Adresa pracoviště: Mlýnská 2353/12. Směny dle domluvy. Navrhovaná hrubá mzda: 150 Kč / hodina. Požadujeme: Velmi dobrou znalost anglického jazyka, Zahraniční zkušenosti vítány, Osobní motivaci se dále vzdělávat a rozvíjet svou kariéru, Sympatickou, dynamickou a flexibilní osobnost, Řidičský průkaz výhodou. Nabízíme: Příjemný kolektiv, Metodické zaškolení a další vzdělávání, Pracoviště v centru Ostravy, Práci na DPP (práce je vhodná i pro absolventy). V případě zájmu, prosím zašlete Vaše CV na email.


druh práce: Úklidový pracovník- odpolední - Ostrava - Centrum   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 12.01.2017 10:41 hod
kontakt: Novák 773 302 894
email: prace@fdservisclean.cz
www: www.fdservisclean.cz
info: Úklidová společnost hledá zodpovědné ženy pro dlouhodobou spolupráci. Pracoviště: Ostrava - Centrum, administrazivní budova Náplń práce: úklid kanceláří, WC, vysávaní, Směny: Pondělí až pátek 17:00 - 20:30 (svátky a víkendy volné). Mzda: od 66,- Kč. Nástup: IHNED. Požadujeme - zkušenosti v úklidu, spolehlivost, dochvilnost.


druh práce: DJ na svatbách 2017, Ostrava a okolí   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 12.01.2017 10:40 hod
kontakt: 777817497
email: prace@hudbaostrava.cz
www: www.hudbaostrava.cz
info: Hledám DJe pro hraní na svatbách. Jedná se o práci o víkendech, od dubna do září. Požadavky: Příjemný vzhled a vystupování, flexibilita, vztah k hudbě každého směru, vlastní notebook s mixpultem. Zkušenosti s veřejným hraním výhodou, ne podmínkou. Vlastní automobil výhodou. Vaše životopisy včetně fotografie, zkušeností a vybavení posílejte na adresu prace@hudbaostrava.cz, do předmětu uveďte "Brigáda DJ". Odměna 100-200 Kč/hod. dle spokojenosti klienta. Jedná se o zajímavou brigádu. Podíváte se na zajímavá místa, dobře se pobavíte, dobře Vás pohostí, zaplníte volné víkendy a ještě si vyděláte.


druh práce: prodavač/ka ve zlatnictví v Ostrava-Poruba   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 11.01.2017 10:06 hod
kontakt: zlatnictví Poruba 774470503
email: prace@zlatnictvi-stoch.cz
www: www.zlatnictvi-stoch.cz
info: Pro prodejnu Zlatnictví Karel Stoch v Ostravě přijmeme komunikativního zaměstnance s příjemným vystupováním na 6-ti hodinový úvazek. Vyučení v oboru není podmínkou.Nástup ihned.Těší se na Vás příjemný kolektiv. Životopisy s fotografií zasílejte na uvedený email. prace@zlatnictvi-stoch.cz


druh práce: servírka restaurace PHO HANOI v centru Brna   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 10.01.2017 12:25 hod
kontakt: paní Květa tel 606957217
email: katkahoangova@seznam.cz
info: Do nově otevřené restaurace PHO HANOI v centru Brna hledáme servírky. adresa: Jakubské nám. 109/1, 602 00 Brno-střed-Brno-město, předem prosím volat.


druh práce: externí pedagog volného času na výuku plavání dětí Ostrava   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 10.01.2017 09:11 hod
kontakt: Markéta Němečková 775 598 667
email: mnemeckova@svcoo.cz
www: www.svcoo.cz
info: Hledáme externího pedagoga na výuku plavání dětí každé úterý 14.45 - 16.15 hodin na Sareze - Vodní svět v Ostravě. (Maximálně 10 dětí ve skupině.)Nabízíme 100 Kč/hod. Nástup ihned.


druh práce: ŘIDIČ VZV Škoda auto, a.s., závod Kvasiny – Lakovna.   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 10.01.2017 09:01 hod
kontakt: Martin Schuler, tel. 736 516 099
email: schuler@mwdias.com
www: www.mwdias.com
info: Úklidová společnost hledá do svého týmu uchazeče na pozici logisty VZV. Místo výkonu práce: Škoda auto, a.s., závod Kvasiny – Lakovna. Požadujeme: ŘP skupiny B, výhodou ŘP na vysokozdvižný vozík. Úvazek: 37,5 hod./týden, smlouva na HPP. Směnnost: třísměnný provoz. Mzda: až 160,-Kč/hod. Pokud projevíte zájem o danou pozici, kontaktujte nás: tel. 736 516 099, email: schuler@mwdias.com . Děkujeme.


druh práce: Úklid Makro Ostrava   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 09.01.2017 09:52 hod
kontakt: Sádrová, 774 734 533
info: Makro hledá uklízečky! Pracovní doba je buď od 16:30- 21:30 hod a nebo noční od 22:00- 5:30 hod. Pracuje je se celý týden možné jsou i víkendy. Nástup ihned nebo dohodou! Volejte nebo pište paní Sádrové na číslo 774 734 533 Budou rádi za každou posilu.


druh práce: Rozvoz pizzy a jídek- Pizzakrpole   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 06.01.2017 14:39 hod
kontakt: Plhák Ondřej , tel. 608 026 041
email: plhako@seznam.cz
www: www.pizzakrpole.cz
info: Jedná se o rozvoz pizzy a jídel pro pizzerii v Restauraci U Čestmira v O-Krásnem Poli. Požadujeme praxi v řízení auta min. 1 rok. Slušné vystupování. 100% plnění pracovních povinností. Nabízíme čistou nástupní mzdu 70 Kč/hod., po zacvičení a prokázání spolehlivosti postupné navýšení. Vzhledem k množství vyřízených objednávek zajímavé tringelty. Personální jídlo (možno vzít i s sebou domů). Flexibilní plánování směn. Možnost týdenních výplat.


druh práce: Úklidové práce v restauraci (víkend) v Ostravě Vratimově   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 04.01.2017 10:14 hod
kontakt: Supíková Jarmila, mobil 736642171
email: info@rakovecka.cz
www: rakovecka.cz
info: Přijmeme brigádníka na úklid restaurace u Vratimova o víkendech co 14 dní.


druh práce: INSTRUKTOR LYŽOVÁNÍ A SNB VE SKI AREÁLU VAŇKUV KOPEC U OSTRAVY   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 03.01.2017 08:53 hod
kontakt: René Dudík, tel.:739518858
email: dudikr@seznam.cz
www: www.vankuvkopec.cz
info: Hledáme instruktory lyžování pro výuku dětských kurzů ve ski areálu Vaňkův kopec u Ostravy.Nabízíme zajímavou celosezonní brigádu na horách, dostupnou MHD.Licence není podmínkou.


druh práce: Úklidová práce, Krnov   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 03.01.2017 08:53 hod
kontakt: Lucie Bedáňová, tel. 724621540
email: bedanova@mwdias.com
www: www.mwgroup.cz
info: Jste samostatná a zodpovědná žena nad 18 let a nevadí Vám úklid? Pokud ano, máme pro Vás pozici úklidu ve stabilní úklidové společnosti. Místo: SZZ Nemocnice - Krnov. Směnnost: dvousměnný provoz: ranní: 5:30 - 13:00, odpolední: 13:00 - 18:30. (víkendy, dle rozpisu směn). Náplň práce: úklid lůžkové části, ambulancí. Nabízíme: dlouhodobou stabilní práci, výkonnostní prémie, příplatky. Mzda: od 66,-Kč/hod. Nástup: ihned/dle domluvy. Kontaktujte nás: bedanova@mwdias.com, tel: 724 621 540. Těšíme se na Vaše reakce..


druh práce: Placená odborná praxe na tiskovém oddělení Ministerstva financí s perspektivou HPP
datum zveřejnění: 02.01.2017 17:49 hod
kontakt: Michal Žurovec, 725 901 655
email: michal.zurovec@mfcr.cz
www: www.mfcr.cz
info: Oddělení Vnějších vztahů a komunikace Ministerstva financí hledá nové, talentované a energické kolegy pro prestižní a zajímavou práci na tiskovém oddělení rezortu. Agenda zástupce tiskového mluvčího MF představuje jedinečnou příležitost ke skloubení ekonomického vzdělání, všeobecného geopolitického rozhledu, zájmu o média a tvůrčích předpokladů v oblasti psaného projevu. Kromě aktivní komunikace s médii předpokládáme, že se bude vybraný uchazeč podílet na řízení komplexních mediálních projektů a PR strategií ke klíčovým zákonům a reformám. Specifikace nabídky: Nástup 1.2.2017 formou DPP/DPČ. Úvazek podle dohody (75-150 hod./měs.), maximální délka odborné praxe: 3 měsíce. V březnu/květnu 2017 předpoklad vypsání výběrových řízení na HPP (podmínkou úspěšného přijetí do HPP je dokončené VŠ vzdělání magisterského stupně). Požadujeme: Vysoké pracovní nasazení, bezchybný pravopis a stylistiku, přirozený zájem o hospodářské a politické dění, profesionalitu a zodpovědnost. Výhody: Jedinečná práce pro TOP10 nejžádanějšího zaměstnavatele mezi absolventy ekonomických fakult. Pro absolventy nadstandardní platové podmínky. V případě úspěšného přijetí do HPP možnost zahraničních cest a jistota zaměstnaneckých benefitů. Své životopisy zasílejte do 15. ledna 2017 na michal.zurovec@mfcr.cz


druh práce: servírka Vratimov   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 02.01.2017 17:48 hod
kontakt: Supíková Jarmila, mobil 736642171
email: info@rakovecka.cz
www: www.rakovecka.cz
info: Přijmeme servírku na HPP nebo na brigádu do zavedené restaurace. Nabízíme dobré platové podmínky. Požadujeme pracovitost a spolehlivost.


druh práce: Obsluha vleku Ski areál Vaňkův kopec   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 28.12.2016 18:14 hod
kontakt: Václav Kurka, 733 354 099
email: info@vankuvkopec.cz
www: www.vankuvkopec.cz
info: Hledáme posily do našeho týmu! Jedná se o pomoc při nastupování u vleku a další práce ve ski areálu. Je ti 18let a víc? Jsi pracovitý? Baví tě práce s lidmi? Kontaktuj nás. Práce je od 8:00 do 21:00hod vše na domluvě. Peňěžní odměna od 70 Kč/hod. Stravování zajištěno, možnost slevy jízdného.


druh práce: Rozvoz pizzy a jídel v Havířově - Chacharova pizza   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 21.12.2016 12:52 hod
kontakt: Kráčmarová Alena, tel. 739 323 954
email: kracmarova.a@seznam.cz
www: www.chachar.cz
info: Jedná se o rozvoz pizzy a jídel pro pobočku Chacharovy pizzy v Havířově. Požadujeme praxi v řízení auta min. 3 roky. Slušné vystupování. 100% plnění pracovních povinností. Nabízíme čistou nástupní mzdu 60 Kč/hod., po zacvičení a prokázání spolehlivosti postupné navýšení. Vzhledem k množství vyřízených objednávek zajímavé tringelty. Personální jídlo za poloviční cenu (možno vzít i s sebou domů). Flexibilní plánování směn. Možnost týdenních výplat.Kontakt :
JOB-centrum Ostrava, s.r.o.
koleje VŠB-TUO, budova A, 3. patro, Studentská 1770/1, Ostrava Poruba, 700 32
Mobil: 603 451 105 , Tel.: 596 914 178 , Fax: 596 911 856
Pracovní dny 8:00 - 16:00 hodin , E-mail: info@jobcentrum.cz
 
© 1990 - 2017 JOB-centrum Ostrava, s.r.o., programming SE-MO Data s.r.o.