Inzerce a nabídky práce a brigád od firem, Zprostředkování zaměstnání   


Zprostředkování zaměstnání

Prvotně se při poptávce firmy rozhodujeme, zda pro ni hledat vhodné zaměstnance v našich databázích (na základě Smlouvy o zprostředkování) nebo rovnou využít Inzerce volných brigád a prací. Cena za zprostředkování je dle složitosti hledané pozice ve výši jedno až dvanáctinásobku hrubé mzdy zprostředkovaného zaměstnance, plus DPH 21%. Pokud ani po hledání vhodného zaměstnance nenalezneneme nebo oslovení nemají zájem, doporučíme rovněž využít Inzerce volných brigád a prací.

Inzerce a nabídky práce a brigád od firem

Inzerci lze využít rovnou, bez předchozího pokusu o zprostředkování vložením inzerátu přes šedé tlačítko "Vložit novou nabídku, inzerát!. JOB-centrum v těchto nabídkách nic negarantuje, vše je výhradně na dohodě mezi zájemcem a izerentem. Inzerce prochází pouze legislativní kontrolou (např. dodržování minimální a zaručené mzdy, zákaz diskriminace atp.).


Podmínky pro inzerenty
Cena za zveřejnění jednoho inzerátu je 1.000,- Kč včetně DPH na dobu maximálně 2 měsíců. Po vložení inzerátu provedeme jeho kontrolu, a pokud bude splňovat naše podmínky, zašleme Vám údaje k platbě. Po uhrazení Váš inzerát ihned zveřejníme. Svěšení je možné kdykoliv na základě Vašeho telefonátu, SMS nebo emailu.
TIP: Za cenu 2.000,- Kč včetně DPH zde můžete mít umístěn exkluzivní inzerát jako TOP nabídku na 1. až 3.pozici v rámečku. TOP nabídku si můžete zvolit už při vložení inzerátu, nabídky.Druh práce: Lakýrník v práškové lakovně   - SPĚCHÁ!

Datum zveřejnění: 07.06.2021 18:14 hod
Kontakt: Michal Maňák 777940945
E-mail: info@lakujeme.eu
WWW: www.lakujeme.eu/nabidka-zamestnani/
Informace: Přijmeme spolehlivého lakýrníka do práškové lakovny na plný úvazek. Požadujeme aktivní přístup k práci, zručnost, pečlivost a flexibilitu. Nové zaměstnance zaškolíme. Provoz na směny. Firemní mobil s neomezeným tarifem. Zajistíme vyškolení na VZV (vysokozdvižný vozík). Bonus za dobře odvedenou práci. Nástup možný ihned. Mzda: 26000 Kč/měsíc Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Druh práce: Přípravář v lakovně   - SPĚCHÁ!

Datum zveřejnění: 07.06.2021 18:14 hod
Kontakt: Michal Maňák 777940945
E-mail: info@lakujeme.eu
WWW: https://www.lakujeme.eu/nabidka-zamestnani/
Informace: Přijmeme spolehlivého přípraváře do práškové lakovny na plný úvazek. Požadujeme aktivní přístup k práci, zručnost, pečlivost a flexibilitu. Nové zaměstnance zaškolíme. Provoz na směny. Zaměstnancům nabízíme mobilní neomezený tarif. Zajistíme vyškolení na VZV (vysokozdvižný vozík). Bonus za dobře odvedenou práci. Nástup možný ihned. Mzda: 20000 Kč/měsíc Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.Kontakt :
JOB-centrum Ostrava, s.r.o.
koleje VŠB-TUO, přízemí spojovací chodba J kancelář č.107, Studentská 1770/1, Ostrava Poruba, 700 32
Mobil: +420 603 451 105 záznamník, Otevřeno Pondělí 09 - 15 hodin
E-mail: info@jobcentrum.cz
 
© 1990 - 2021 JOB-centrum Ostrava, s.r.o.