Inzerce a nabídky práce a brigád od firem, Zprostředkování zaměstnání   


Zprostředkování zaměstnání - prvotně se při poptávce firmy rozhodujeme, zda pro ni hledat vhodné zaměstnance v našich databázích (na základě Smlouvy o zprostředkování) nebo rovnou využít Inzerce volných brigád a prací. Cena za zprostředkování je dle složitosti hledané pozice ve výši jedno až dvanáctinásobku hrubé mzdy zprostředkovaného zaměstnance, plus DPH 21%. Pokud ani po hledání vhodného zaměstnance nenalezneneme nebo oslovení nemají zájem, doporučíme rovněž využít Inzerce volných brigád a prací.

Inzerce volných brigád a prací - lze využít rovnou, bez předchozího pokusu o zprostředkování vložením inzerátu přes šedé tlačítko "Vložit novou nabídku, inzerát!. JOB-centrum v těchto nabídkách nic negarantuje, vše je výhradně na dohodě mezi zájemcem a izerentem. Inzerce prochází pouze legislativní kontrolou (např. dodržování minimální a zaručené mzdy, zákaz diskriminace atp.).


Podmínky pro inzerenty
Cena za zveřejnění jednoho inzerátu je 1.000,- Kč včetně DPH na dobu maximálně 2 měsíců. Po vložení inzerátu provedeme jeho kontrolu, a pokud bude splňovat naše podmínky, zašleme Vám údaje k platbě. Po uhrazení Váš inzerát ihned zveřejníme. Svěšení je možné kdykoliv na základě Vašeho telefonátu, SMS nebo emailu.
TIP: Za cenu 2.000,- Kč včetně DPH zde můžete mít umístěn exkluzivní inzerát jako TOP nabídku na 1. až 3.pozici v rámečku. TOP nabídku si můžete zvolit už při vložení inzerátu, nabídky.TOP nabídka

Druh práce: Odpovědný zástupce agentury práce dle Zákona o zaměstnanosti (na poloviční úvazek a home office, případně na plný úvazek)

Datum zveřejnění: 08.01.2020 17:07 hod
Kontakt: Pondělí 9-15 hodin 596914178, 603451105, lépe zaslat email s požadovanými údaji, ozveme se Vám zpět
E-mail: info@jobcentrum.cz
WWW: www.jobcentrum.cz
Informace: ZAŠLETE NÁM SVŮJ STRUČNÝ ŽIVOTOPIS, KDE PROKÁŽETE SPLNĚNÍ ZÁKONNÝCH PODMÍNEK. BUDEME VÁS OBRATEM KONTAKTOVAT A DOHODNEME PODROBNOSTI. MÁME ZA SEBOU DESÍTKY ÚSPĚŠNĚ UMÍSTĚNÝCH ODPOVĚDNÝCH ZÁSTUPCŮ. BUĎTE JÍM I VY.
Pro naše klienty z řad agentur práce i zájemců o založení agentury práce nabíráme osoby z celé České republiky, které splňují podmínky §60 Zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 a mohou být odpovědným zástupcem agentury práce pro všechna povolání:
- nutné vzdělání a odborná způsobilost. Buď ukončené vysokoškolské vzdělání a nejméně dvouletá odborná praxe v oblasti zprostředkování zaměstnání (Úřad práce nebo agentura práce) anebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, vyšší odborné vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání v konzervatoři a nejméně pětiletá praxe (Úřad práce nebo agentura práce)
- vhodné jako druhé zaměstnání s minimálními nároky na činnost
- vhodné pro bývalé nebo stávající zaměstnance Úřadu práce nebo agentury práce na úseku zprostředkování zaměstnání
- vhodné pro důchodce, kteří splňují daná kritéria, jako přivýdělek k důchodu
- nutné dosažení věku 18 let, plná svéprávnost, bezúhonnost (nebýt pravomocně odsouzen/-a pro úmyslný trestný čin nebo pro trestný čin proti majetku), bydliště na území České republiky
- můžete být ve funkci odpovědného zástupce pouze u jedné právnické osoby a nesmíte být současně držitelem/-kou povolení ke zprostředkování zaměstnání jako fyzická osoba
- v posledních 3 letech jste nevykonával/-a funkci odpovědného zástupce u právnické osoby, statutárního orgánu nebo orgánu právnické osoby, které bylo odejmuto povolení ke zprostředkování zaměstnání z důvodů podle § 63 odst. 2 písm. a) až f) nebo § 63 odst. 3 Zákona o zaměstnanosti, a to v době, kdy u této právnické osoby nastaly nebo trvaly skutečnosti, které vedly k odejmutí tohoto povolení.
NABÍZÍME VÁM:
- pracovní smlouvu na poloviční úvazek na min. 36 měsíců
- home office, pracujete z domu dle potřeby, místo výkonu práce je Vaše bydliště
- metodickou pomoc a poradenství v průběhu výkonu funkce odpovědného zástupce
- hrubou mzdu celkem 14.600,- Kč/měsíc. Čistého máte (dle uplatnění slev na dani) 10.054,- Kč nebo 12.124,- Kč měsíčně
- hrubou mzdu Vám zvyšujeme každoročně automaticky v návaznosti na zvyšování minimální mzdy.
SPLŇUJETE PODMÍNKY? PAK NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS!Druh práce: Brigádník na stálou výpomoc do kanceláře v Ostravě

Datum zveřejnění: 11.12.2019 12:41 hod
Kontakt: David Kubačák, FILLREAL s.r.o. tel. 733 602 144
E-mail: kubacak@fillreal.cz
WWW: www.fillreal.cz
Informace: Hledáme brigádníka na stálou výpomoc do kanceláře v Ostravě. Brigáda obsahuje: pracovní úvazek na cca 20 hod. týdně/brigáda, vhodná pro studenty, jsme schopni potvrdit praxi, pracovní náplň - administrativní činnost, vyřizování korespondence, hlídání termínů revizí, zajišťování objednávek - objednávání revizí na domech, drobné údržby, kontrola termínů objednaných prací...., odměna 100,-Kč/hodina, po zaučení odměna až 130,-Kč/hodina, s programem na správu budov zaučíme, nástup možný od 1.1.2020. Kontaktní osoba ohledně brigády je David Kubačák. Zájemci o brigádu, ať zasílají své životopisy na e-mail.Kontakt :
JOB-centrum Ostrava, s.r.o.
koleje VŠB-TUO, budova A, 3. patro, Studentská 1770/1, Ostrava Poruba, 700 32
Mobil: 603 451 105 , Tel.: 596 914 178 , Fax: 596 911 856
Pondělí 9 - 15 hodin , E-mail: info@jobcentrum.cz
 
© 1990 - 2020 JOB-centrum Ostrava, s.r.o.