Inzerce a nabídky práce a brigád od firem, Zprostředkování zaměstnání   


Zprostředkování zaměstnání - prvotně se při poptávce firmy rozhodujeme, zda pro ni hledat vhodné zaměstnance v našich databázích (na základě Smlouvy o zprostředkování) nebo rovnou využít Inzerce volných brigád a prací. Cena za zprostředkování je dle složitosti hledané pozice ve výši jedno až dvanáctinásobku hrubé mzdy zprostředkovaného zaměstnance, plus DPH 21%. Pokud ani po hledání vhodného zaměstnance nenalezneneme nebo oslovení nemají zájem, doporučíme rovněž využít Inzerce volných brigád a prací.

Inzerce volných brigád a prací - lze využít rovnou, bez předchozího pokusu o zprostředkování vložením inzerátu přes šedé tlačítko "Vložit novou nabídku, inzerát!. JOB-centrum v těchto nabídkách nic negarantuje, vše je výhradně na dohodě mezi zájemcem a izerentem. Inzerce prochází pouze legislativní kontrolou (např. dodržování minimální a zaručené mzdy, zákaz diskriminace atp.).


Podmínky pro inzerenty
Cena za zveřejnění jednoho inzerátu je 1.000,- Kč včetně DPH na dobu maximálně 2 měsíců. Po vložení inzerátu provedeme jeho kontrolu, a pokud bude splňovat naše podmínky, zašleme Vám údaje k platbě. Po uhrazení Váš inzerát ihned zveřejníme. Svěšení je možné kdykoliv na základě Vašeho telefonátu, SMS nebo emailu.
TIP: Za cenu 2.000,- Kč včetně DPH zde můžete mít umístěn exkluzivní inzerát jako TOP nabídku na 1. až 3.pozici v rámečku. TOP nabídku si můžete zvolit už při vložení inzerátu, nabídky.TOP nabídka

Druh práce: Výroba kabelových svazků a elektronických součástek pro automobily Uherské Hradiště   - SPĚCHÁ!

Datum zveřejnění: 03.07.2020 16:52 hod
Kontakt: Kancelář Avec trade, s.r.o., Panská 25, Kunovice, PSČ 686 04, tel. +420 572 547 207 , avectrade@avectrade.com, info@avectrade.cz
E-mail: info@avectrade.cz
WWW: www.avectrade.cz
Informace: Budete pracovat jako agenturní zaměstnanci, dočasně přidělení v podniku FORSCHNER, kde se vyrábí kabelové systémy a jednoduché elektronické součástky. Na 8 až 12-ti hodinových směnách. Na většině středisek je stanovená norma pracovního výkonu.
Firma Vám zabezpečuje UBYTOVÁNÍ ZDARMA v blízkosti místa výkonu práce. Firma Vám zabezpečuje STRAVOVÁNÍ v podnikové jídelně. Váš příspěvek je 45% z celkové ceny oběda (od 34,65 Kč, podle zvoleného menu). Snídaně a večeře si zaměstnanec zajišťuje sám.
DOCHÁZKOVÝ BONUS je vyplácen ve výši + 1.000,- Kč v každém měsíci, pokud zaměstnanec odpracuje všechny přidělené směny, tj. splní svůj měsíční fond hodin.
"BONUS 180" v částce + 1.000, - Kč je vyplácený za odpracovaných 180 a více hodin v měsíci. Je možná kumulace bonusů za docházku a bonusu 180.
DENNÍ DOJÍŽDĚNÍ NA PRACOVIŠTĚ + 400,- Kč / měsíc příspěvek pro dojíždějící zaměstnance, kteří dojíždějí do práce dennodenně z místa svého trvalého bydliště, které je vzdáleno nad 10 km od pracoviště.
CESTOVNÍ NÁKLADY - nárok na proplacení cesty z místa přechodného ubytování do místa trvalého bydliště a zpět 1x do měsíce po odpracování celého měsíčního pracovního fondu.
PROPLACENÍ CESTY DOMŮ - Ubytovaní zaměstnanci mají nárok na proplacení cesty domů a zpět 1x do měsíce po odpracování celého měsíčního pracovního fondu.
NÁBOROVÝ BONUS - Doporučte nám pracovníka na pracoviště FORSCHNER a my Vám vyplatíme náborový bonus ve výši + 1.000, -Kč.
PŘÍSPĚVEK NA PŘECHODNÉ BYDLENÍ - V případě, že Vám nevyhovuje ubytování poskytované naší firmou, máte možnost po 1.odpracovaném měsíci najít si vlastní ubytování, na které Vám přispějeme do 3.000,- Kč měsíčně.
ZÁLOHY NA MZDU - V 1.pracovním měsíci se záloha může poskytovat každý týden ve výši až 1.000,- Kč. Od druhého pracovního měsíce se záloha poskytuje jednorázově do výše + 3.000,- Kč.
DOVOLENÁ - Po nástupu do zaměstnání máte nárok na dovolenou až po odpracování 60-ti pracovních dní. Údaje o nároku na dovolenou a aktuální zůstatek si můžete najít na výplatní pásce.
V případě DOČASNÉ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI Vám lékař vystaví tiskopis a Vy se léčíte a pobíráte náhradu mzdy.
MZDOVÉ PODMÍNKY 2020 - Hodinová mzda je stanovena následovně: 100,- Kč/hod. (základní hodinová mzda 90,- Kč/hod. + variabilní složka mzdy do výše 10,- Kč/hod). V případě neomluvených absencí zaniká nárok na variabilní složku v daném měsíci.
Tarifní mzda všech dočasně přidělených zaměstnanců zaměstnaných na pracovní smlouvu nebo na DPČ je ve výšce 92,50 Kč/hod při 3-směnném provozu a 90,-Kč/hod. při 1-směnném provozu.
Řešení administrativních záležitostí a dokladů, vydávání výplatních pásek a jiných dokumentů, poradenský servis každé úterý od 13:00 do 15:00 hod. v jídelně závodu FORSCHNER v Mařaticích.
NEVÁHEJTE A HLASTE SE K NÁM! NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!TOP nabídka

Druh práce: Lahvovna pivovaru Ostravar - brigáda pro fanoušky našeho piva, potřebujeme ukojit žízeň   - SPĚCHÁ!

Datum zveřejnění: 03.07.2020 11:06 hod
Kontakt: Hlásit se k pohovoru přímo v pivovaru na vrátnici pondělí až pátek 8-12 hodin pan Jaroslav Kozelský
E-mail: info@jobcentrum.cz
WWW: www.ostravar.cz
Informace: Je vedro a lidi chtějí hasit žízeň. Restaurace jsou stále zavřené, děláme tedy lahváče. A potřebujeme další pomocníky.
Hledáme hbité pomocníky na lahvovnu pivovaru Ostravar od května až do konce letních veder. Fanoušky našeho piva, kteří by rádi pracovali při jeho vaření a nevadí jim 12-ti hodinové směny, režim týden ranní, týden noční, někdy nějaký přesčas.
Musíte mít zdravotní průkaz pro práci v potravinářství, min.18 let a chuť do práce a piva.
Nabízíme Vám Dohodu o pracovní činnosti včetně pojištění, směny dle domluvy, hodinovou mzdu 130,- Kč. Nástup možný ihned, ranní nebo noční směna.
K pohovoru je nutno dostavit se pondělí až pátek 8-12 hodin do Ostravaru, ulice Hornopolní, Ostrava-Fifejdy, hlásit se na vrátnici a chtít pana Kozelského. Doklady - občanku a zdravotní průkaz pro práci v potravinářství nutně sebou. .
Těšíme se na Vás. Ostravar, nás nezkrotíte...Druh práce: OBSLUHA LAKOVACÍ LINKY Třinec   - SPĚCHÁ!

Datum zveřejnění: 13.07.2020 17:11 hod
Kontakt: Bc. Adriana Hlisnikovská sekretariát tel.: 597 597 700, STEELTEC CZ, s. r. o. Průmyslová 700 739 61 Třinec-Konská
E-mail: adriana.hlisnikovska@steeltec.cz
WWW: https://www.steeltec.cz/obsluha-lakovaci-linky/
Informace: Staň se součástí našeho týmu a přijď pracovat na naši moderní práškovou lakovací linku. Pokud nemáš praxi, rádi tě vše naučíme a zaškolíme.
Tvá pracovní náplň bude spočívat především v:
• navěšování a svěšování lakovaných výrobků
• vizuální kontrola nalakovaných výrobků
• ukládání lakovaných dílu do přepravních jednotek
• výměna barvy v lakovací kabině
• ruční dostřik dílů.
Očekáváme:
• zodpovědný a pečlivý přístup k práci
• ochotu pracovat v třísměnném provoze.
Nabízíme:
• práci v Třinci se zázemím silné mezinárodní společnosti Husqvarna Group
• příjemné firemní prostředí se zajištěnou dopravní obslužností
• mzdu závislou na výkonu; od 110 Kč/hod.
• měsíční plat navíc v rámci souběhu letní a vánoční prémie
• zajištění firemního stravování s příspěvkem zaměstnavatele
• další bohatý systém benefitů pro naše zaměstnance.
Pokud máte o práci zájem, zašlete nám svůj životopis. Jestli životopis nemáte – nevadí, napište email s přehledem Vaší praxe.
Druh práce: LISAŘ, SEŘIZOVAČ Třinec   - SPĚCHÁ!

Datum zveřejnění: 13.07.2020 17:11 hod
Kontakt: Bc. Adriana Hlisnikovská sekretariát tel.: 597 597 700, STEELTEC CZ, s. r. o. Průmyslová 700 739 61 Třinec-Konská
E-mail: adriana.hlisnikovska@steeltec.cz
WWW: https://www.steeltec.cz/lisar/
Informace: Jsi vyučen ve strojním oboru a máš zájem pracovat na lisovacích linkách? Přijď pracovat k nám pro nadnárodní skupinu Husqvarna Group. Pokud nemáš praxi, rádi tě vše naučíme a zaškolíme.
Tvá pracovní náplň bude spočívat především v:
• seřízení a nastavení technologie
• dohlížení nad chodem lisu
• kontrole vylisovaných dílů dle měřícího předpisu
• kontrole lisovacího nástroje
• čištění a údržbě lisu.
Očekáváme:
• zodpovědný a pečlivý přístup k práci
• ochotu pracovat ve dvousměnném provoze.
Nabízíme:
• práci v Třinci se zázemím silné mezinárodní společnosti Husqvarna Group
• příjemné firemní prostředí se zajištěnou dopravní obslužností
• mzdu závislou na výkonu; od 130-150 Kč/hod.
• měsíční plat navíc v rámci souběhu letní a vánoční prémie
• zajištění firemního stravování s příspěvkem zaměstnavatele
• další bohatý systém benefitů pro naše zaměstnance.
Pokud máte o práci zájem, zašlete nám svůj životopis. Jestli životopis nemáte – nevadí, napište email s přehledem Vaší praxe.

Druh práce: Specialista technické podpory, pracoviště OSTRAVA   - SPĚCHÁ!

Datum zveřejnění: 09.07.2020 09:52 hod
Kontakt: Michal Kaděra, 774 711 883
E-mail: kadera@ebaan.cz
WWW: www.banan.cz
Informace: Specialista technické podpory, pracoviště OSTRAVA
Předmět činnosti: Podpora koncového uživatele webhostingu a registrace domén na e-mailu, chatu a telefonu.
Typické činnosti a pracovní náplň:
- řešení dotazů a požadavků klientů
- monitoring serverů
Vhodné pro:
- studenty, absolventy
Požadujeme:
- komunikativnost, spolehlivost
- základní znalost internetového a síťového prostředí
Nabízíme:
- pružná pracovní doba
- možnost práce jen určité dny, nebo po zaučení vzdáleně (homeoffice)
- kompletní zaškolení
- práci v mladém dynamickém kolektivu
- DPP, DPČ, 130 - 150 Kč /h.
- možnost dalšího růstu v teamu, i v rámci společnosti
Dotazy a zájem o brigádu (práci) zasílejte prostřednictvím e-mailu na výše uvedenou e-mailovou adresu.
Druh práce: Odpovědný zástupce agentury práce dle Zákona o zaměstnanosti (na poloviční úvazek a home office, případně na plný úvazek)

Datum zveřejnění: 03.07.2020 11:05 hod
Kontakt: Pondělí 9-15 hodin 596914178, 603451105, lépe zaslat email s požadovanými údaji, ozveme se Vám zpět
E-mail: info@jobcentrum.cz
WWW: www.jobcentrum.cz/15.php
Informace: ZAŠLETE NÁM SVŮJ STRUČNÝ ŽIVOTOPIS, KDE PROKÁŽETE SPLNĚNÍ ZÁKONNÝCH PODMÍNEK. BUDEME VÁS OBRATEM KONTAKTOVAT A DOHODNEME PODROBNOSTI. MÁME ZA SEBOU DESÍTKY ÚSPĚŠNĚ UMÍSTĚNÝCH ODPOVĚDNÝCH ZÁSTUPCŮ. BUĎTE JÍM I VY.
Pro naše klienty z řad agentur práce i zájemců o založení agentury práce nabíráme osoby z celé České republiky, které splňují podmínky §60 Zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 a mohou být odpovědným zástupcem agentury práce pro všechna povolání:
- nutné vzdělání a odborná způsobilost. Buď ukončené vysokoškolské vzdělání a nejméně dvouletá odborná praxe v oblasti zprostředkování zaměstnání (Úřad práce nebo agentura práce) anebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, vyšší odborné vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání v konzervatoři a nejméně pětiletá praxe (Úřad práce nebo agentura práce)
- vhodné jako druhé zaměstnání s minimálními nároky na činnost
- vhodné pro bývalé nebo stávající zaměstnance Úřadu práce nebo agentury práce na úseku zprostředkování zaměstnání
- vhodné pro důchodce, kteří splňují daná kritéria, jako přivýdělek k důchodu
- nutné dosažení věku 18 let, plná svéprávnost, bezúhonnost (nebýt pravomocně odsouzen/-a pro úmyslný trestný čin nebo pro trestný čin proti majetku), bydliště na území České republiky
- můžete být ve funkci odpovědného zástupce pouze u jedné právnické osoby a nesmíte být současně držitelem/-kou povolení ke zprostředkování zaměstnání jako fyzická osoba
- v posledních 3 letech jste nevykonával/-a funkci odpovědného zástupce u právnické osoby, statutárního orgánu nebo orgánu právnické osoby, které bylo odejmuto povolení ke zprostředkování zaměstnání z důvodů podle § 63 odst. 2 písm. a) až f) nebo § 63 odst. 3 Zákona o zaměstnanosti, a to v době, kdy u této právnické osoby nastaly nebo trvaly skutečnosti, které vedly k odejmutí tohoto povolení.
NABÍZÍME VÁM:
- dohodu o provedení práce na dobu vyřizování povolení
- pracovní smlouvu na poloviční úvazek na min. 36 měsíců po začátku platnosti povolení
- home office, pracujete z domu dle potřeby, místo výkonu práce je Vaše bydliště
- metodickou pomoc a poradenství v průběhu výkonu funkce odpovědného zástupce, máte se kam obrátit
- hrubou odměnu u dohody 10.000,- Kč/měsíc, u pracovní smlouvy pak 14.600,- Kč/měsíc. Čistého máte měsíčně (dle uplatnění slev na dani) u dohody 8.500,- Kč nebo 10.000,- Kč, u pracovní smlouvy 10.054,- Kč nebo 12.124,- Kč
- hrubou mzdu Vám zvyšujeme každoročně automaticky v návaznosti na zvyšování minimální mzdy.
SPLŇUJETE PODMÍNKY? PAK NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS!Kontakt :
JOB-centrum Ostrava, s.r.o.
koleje VŠB-TUO, budova A, 3. patro, Studentská 1770/1, Ostrava Poruba, 700 32
Mobil: 603 451 105 , Tel.: 596 914 178 , Fax: 596 911 856
Pondělí 9 - 15 hodin , E-mail: info@jobcentrum.cz
 
© 1990 - 2020 JOB-centrum Ostrava, s.r.o.