Přímé nabídky firem   

Seznam obsahuje nabídky, kdy firma nebo osoba hledá někoho na výpomoc, přičemž my nejsme schopni toto sami zabezpečit. Proto alespoň takto umožňujeme firmám i zájemcům o práci přímý kontakt.

JOB-centrum v těchto nabídkách nic negarantuje, vše je na dohodě mezi zájemcem a předkladatelem nabídky.

TIP: Za cenu 1.210,- Kč zde můžete mít umístěn inzerát na dobu 2 měsíců jako TOP nabídku na 1 až 3 pozici v rámečku. V případě zájmu nás kontaktujte.


TOP nabídka
druh práce: Obchodní poradce Prosperity FS pro OV/FM/HA
datum zveřejnění: 27.09.2016 13:18 hod
kontakt: Martin Babiš, +420 728 036 775
email: martin.babis@prosperityfs.cz
www: www.prosperityfs.cz
info: Společnost Prosperity FS v rámci rozvoje svých reg. poboček na severní Moravě (Frýdek-Místek, Ostrava) přijme nového Obchodního poradce v oblasti finančního servisu a služeb.

Požadujeme min. ukončené SŠ vzdělání, trestněprávní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, základní znalost práce na PC, obchodního ducha, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem a pracovat v týmu.

Nabízíme v rámci regionu zajímavé finanční ohodnocení, komplexní zaškolení, profesní růst, firemní benefity a pro studenty ekonomického zaměření možnost získání prvotní praxe v oboru s možností dlouhodobého uplatnění.

V případě zájmu zašlete svůj životopis vč. aktuální fotografie na email: martin.babis@prosperityfs.cz, do předmětu emailu uveďte Obchodní poradce Prosperity FS

TOP nabídka
druh práce: Dlouhodobá brigáda pro studenty v McDonald´s Ostrava - IKEA
datum zveřejnění: 19.09.2016 18:28 hod
kontakt: Martin Janešík 725389058
email: rm66@cz.mcd.com
www: www.mcdonalds.cz
info: Hledáš práci na odpoledne či večer? My Tě bereme ! Máš dopoledne přednášky ve škole, druhou práci nebo náročného koníčka ? Jsi přesně náš člověk . Nabízíme brigádu v mladém přátelském kolektivu, kde není problém přizpůsobit se vašim časovým možnostem. Restaurace McDonald´s Ostrava Ikea právě nabírá nové zaměstnance do týmu. Hledáme studenty i zájemce na přivýdělek k hlavnímu pracovnímu poměru. Brigáda je z důvodu možnosti odpoledních a nočních směn vhodná pro studenty SŠ, VoŠ a VŠ. V práci se rozhodně nudit nebudete. A to nejen díky přátelským kolegům, ale i rozmanitosti vaší práce, která zahrnuje přípravu jídla, obsluhu zákazníků a pomoc s úklidem. NENÍ POTŘEBA PRAXE, VŠE TĚ NAUČÍME. Pokud se Vám tato nabídka líbí, neváhejte a napište, my se Vám ozveme. Požadujeme -spolehlivost a zodpovědný přístup -příjemné vystupování -časovou flexibilitu -odpracovat min 60 hodin / měsíc ( 3 - 4 směny týdně ) Nabízíme - po odpracování min 60hod/ měsíc vzniká nárok na ošatné 5Kč/hod - benefit kartu / slevy ve všech provozovnách McDonald´s - zázemí nadnárodní společnosti - úvodní zaškolení a další průběžné vzdělávání - mzdu na osobním účtu ve stanoveném termínu - 50% sleva na stravování - možnost získání manažerských dovedností.druh práce: Poradce změny životního stylu / Poradce péče o pleť Ostrava
datum zveřejnění: 27.09.2016 09:08 hod
kontakt: Denisa Bártková, 603728801
email: bartkovadenisa@seznam.cz
www: studio9ostrava.webnode.cz
info: Možnost začít vlastní podnikání se zázemím!! Wellness studio přijme 3-5 nováčků. Pomáháme lidem se změnou ke zdravému životnímu stylu a každodenní péči o pleť. U klientů řešíme příčiny zdravotních problémů změnou stravovacích návyků. Sestavujeme programy na redukci váhy, detoxikaci těla, posílení imunity, ale i speciální programy pro sportovce na nabírání svalové hmoty. Možnost zapojit se do projektů: minikurzy péče o pleť, kurz Jídlo jako radost (i v on-line formě), pohybové cvičení, vizáže …. VČ min. 12 hodin/týden, cca 8.000,-Kč/měsíc Možnost do budoucna i HČ 30 hodin a více, výdělek 20.000,-Kč i více/měsíc. Nabízíme: Perspektivní uplatnění , které má smysl. Možnost VČ i HČ. Vzdělávání v oboru. Flexibilní pracovní doba. Kariérní postup. Uplatnění, které se hodí pro celý život. Požadujeme: Věk min. 18 let. Příjemné vystupování. Ochota učit se novým věcem. Komunikativnost. Sport a zdravý živ. styl výhodou. Cizí jazyky také výhodou. Nenabízím peníze bez práce, ale reálné výdělky v příjemné výši. Vše závisí i na Vaší aktivitě.


druh práce: Prodavač specialista Albert Supermarket Ostrava-Pustkovec, Dubina a Hrabůvka   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 27.09.2016 09:07 hod
kontakt: Tereza Zerzánková
email: tereza.zerzankova@ahold.com
www: www.ahold.com
info: Pro prodejnu Albert Supermarket Pustkovec, Dubina a Hrabůvka hledáme vhodné uchazeče na pozici Prodavač/ka specialista CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE? • Doplňování zboží, práce na pokladně, práce v obsluhovaném úseku či pekárně • Znalost zboží, kontrola kvality a záručních lhůt • Práce ve směnném provozu • Odpovědnost za práci se zbožím CO OD VÁS OČEKÁVÁME? • Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost • Trestní bezúhonnost • Vyučení v oboru prodavač výhodou • Zkušenosti s prací v maloobchodu výhodou • Minimální věk 18 let CO VÁM NABÍZÍME? • Jistotu stabilního zaměstnání • Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu • Práce na DPP, zkrácený či plný úvazek • Trvalý měsíční příjem a další benefity jako stravenky, příspěvek na dopravu, sleva na rodinné nákupy, pravidelné ochutnávky, multisport karta, sleva na volání s 02 V případě Vašeho zájmu či dotazu o tuto pozici kontaktujte Terezu Zerzánkovou na e-mailové adrese tereza.zerzankova@ahold.com Do předmětu prosím uveďte o jakou prodejnu máte zájem a jaký úvazek.


druh práce: Administrátor internetového obchodu
datum zveřejnění: 22.09.2016 11:28 hod
kontakt: Martin Slíva, 739364955
email: slivak2@seznam.cz
info: Náplň práce: rozvoj, údržba a optimalizace e-shopu. Práce v Google Analytics, Google AdWords, tématické články na úvodní stránku e-shopu. Práce z domova.


druh práce: McDonald´s Frýdek - Místek hledá posily
datum zveřejnění: 21.09.2016 13:36 hod
kontakt: Jakub Spáčil, 724 702 920
email: rm94@cz.mcd.com
www: www.mcdonalds.cz
info: Restaurace McDonald´s Frýdek – Místek nabírá nové brigádníky do týmu. Hledáš práci na odpoledne a večer ? My Tě bereme! Nabízíme odpolední nebo noční směny - pracovní dobu přizpůsobíme vašim požadavkům. Brigáda je z důvodu možnosti odpoledních a nočních směn vhodná pro studenty SŠ, VoŠ a VŠ. PRAXE NENÍ POTŘEBA, VŠE TĚ NAUČÍME. Pro více informací se stavte přímo na pobočce nebo napište, a my se vám ozveme. Požadujeme: -spolehlivost a zodpovědný přístup -příjemné vystupování -časovou flexibilitu - odpracovat min 60 hodin / měsíc ( 3 - 4 směny týdně ) Nabízíme -mzdu od 75,-Kč/hod, vč ošatného -po odpracování min 60hod/ měsíc vzniká nárok na ošatné 5Kč/hod -benefit kartu / slevy ve všech provozovnách McDonald´s -mzdu na osobním účtu ve stanoveném termínu -50% sleva na stravování


druh práce: Stále hledáš tu správnou brigádu? Pak jedině u McDonald´s!
datum zveřejnění: 21.09.2016 13:32 hod
kontakt: Jakub Klinger, 725 590 770
email: rm86@cz.mcd.com
www: www.mcdonalds.cz
info: Restaurace McDonald´s Opava nabírá nové brigádníky do týmu. Potřebujete skloubit práci se školou ? Žádný problém ! Nabízíme ranní, odpolední nebo noční směny - pracovní dobu přizpůsobíme vašim požadavkům. PRAXE NENÍ POTŘEBA, VŠE TĚ NAUČÍME. Pro více informací se stavte přímo na pobočce nebo napište, a my se vám ozveme. Požadujeme -spolehlivost a zodpovědný přístup -příjemné vystupování -časovou flexibilitu -odpracovat min 60 hodin / měsíc ( 3 - 4 směny týdně ) Nabízíme -mzdu od 75,- kč/hod.vč.ošatného -po odpracování min 60 hod/ měsíc vzniká nárok na ošatné 5 Kč/hod -benefit kartu / slevy ve všech provozovnách McDonald´s -mzdu na osobním účtu ve stanoveném termínu -50% sleva na stravování


druh práce: Zámečnické práce v Ostravě Kunčičkách   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 21.09.2016 13:20 hod
kontakt: Roman Trlica, tel. 599 524 718
email: prace@denip.cz
www: www.denip.cz
info: Pro naši zámečnickou dílnu ve firmě DENIP na pracovišti na ul. Střádalů 637 v Ostravě-Kunčičkách hledáme brigádníka pro zámečnické a pomocné práce. Pracovní doba se pohybuje mezi 6. a 22. hodinou. Práce jsou vykonávány na dohodu a ohodnoceny 80 Kč/hod.


druh práce: Obsluha ve stánku s občerstvením   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 20.09.2016 20:44 hod
kontakt: Olšarová Lenka 737468495
email: palacinky.ova@gmail.com
info: Nabízím dlouhodobou brigádu ve stánku s občerstvením na akcích typu festivaly, poutě apod. Podmínkou řidičský průkaz sk. B a potravinářský průkaz. Bližší info na tel. č. nebo e-mail. Zájemce prosím o zaslání stručného životopisu a aktuální fotografie na e-mail: palacinky.ova@gmail.com


druh práce: Pozice úklidu, vhodná pro ženy Šumperk - nemocnice.   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 20.09.2016 11:55 hod
kontakt: Soňa Baslerová, tel. 736516101
email: sumperk@mwdias.com
www: www.mwgroup.cz
info: Úklidová společnost hledá do svého týmu samostatné ženy na pozice úklidových pracovnic. Místo: Šumperk - nemocnice. Náplň práce: jedná se většinou o úklid operačních sálů, tudíž je vhodné, aby byly uchazečky odolné vůči pohledu na krev. Směnnost: * 2 týdny ranní: 6:00 - 14:00 * 1 týden odpolední: 12:00 - 20:00 a 1x za 6 týdnů práce o víkendu. Mzda: od 58,70,-Kč/hod., příplatky, měsíční prémie. Nástup: ihned/dohodou. Jen pro vážné zájemce. Kontakt: sumperk@mwdias.com, tel. 736516101. Předem děkujeme za Vaše reakce.


druh práce: Lektor(ka) anglického jazyka v Olomouci   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 20.09.2016 10:05 hod
kontakt: Marcela Orlíková
email: Ostrava@topschool.cz
www: www.mluvteAnglicky.cz
info: Jazyková škola TOP School hledá pro firemní výuku v Olomouci vhodné kandidáty(ky) na pozici: LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA. Očekáváme: výbornou znalost AJ, výhodou je praxe v oboru a pobyt v zahraničí. Komunikační dovednosti, kreativitu, samostatný a zodpovědný přístup. Ochota vstřebávat nové poznatky a přizpůsobit se týmu spolupracovníků, časová flexibilita. Nabízíme: Zajímavou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu. V případě, že se cítíte být touto nabídkou osloveni vyplňte na našich webových stránkách znalostní test z AJ http://www.topschool.cz/kariera.


druh práce: Externí pedagog kroužek Školička děti 2 - 4 roky) Ostrava 1   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 15.09.2016 10:54 hod
kontakt: Štěpánka Macháčková 775 598 566 středisko volného času
email: smachackova@svcoo.cz
www: www.svcoo.cz
info: Hledáme externího pedagoga na vedení kroužku Školička v Po 9:00 - 11:30 hodin (děti 2 - 4 roky). činnost zahájena od 19:9.2016. Nabízíme 100,- Kč/hod.


druh práce: Externí pedagog SVČ na vedení kroužků Digitální fotografie, Mladý technik nebo Hokus Pokus Ostrava 1   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 15.09.2016 10:53 hod
kontakt: Markéta Němečková 775 598 667 Středisko volného času
email: mnemeckova@svcoo.cz
www: www.svcoo.cz
info: Hledáme externí pedagogy na vedení kroužků: Digitální fotografie (St 14:00 - 16:00 hod.), Mladý technik ( St 15:00 - 17:00 hod.), Hokus Pokus (Čt 14:00 - 15:30 hod.), výuka začíná již od 19.9.2016..


druh práce: řidička mini dodávky   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 14.09.2016 09:52 hod
kontakt: Šovčík 555131550
email: echleba@seznam.cz
www: echleba.cz/homepage/article?article=jak
info: Nabízíme pro Vás dlouhodobou brigádu... Rozvoz výrobků mini autíčkem Pondělí-Pátek, od 12:00-17:00, cca 30 hodin týdně za 10-13tis/měs. (neboli 85-95kč/hod) Vhodné pro maminky na mateřské. Požadavky: úsměv, znalost navigace, zručnost v řízení, flexibilita. Práce podobná rozvozu pizzy, ale s pevným plánem rozvozu. Kontakt: echleba@seznam.cz, 555131550, www.echleba.cz


druh práce: Obsluha prodejny, kuchař/ka na HPP   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 12.09.2016 11:54 hod
kontakt: 724886594
email: jlojkasek@bb.cz
www: www.bb.cz
info: Nabízíme pracovní pozici: Obsluha prodejny, kuchař/ka. Náplň práce:Obsluha zákazníků, příprava čerstvých baget. Nabízíme: práci na HPP, zaškolení, motivující platové ohodnocení, firemní stravovaní. Požadujeme: flexibilitu,dobrý zdravotní stav, zdrav. průkaz.


druh práce: elektro
datum zveřejnění: 12.09.2016 11:54 hod
kontakt: Marek Tomáš,606787822
email: to.marek@seznam.cz
www: www.kmoklima.cz
info: Hledáme pracovníka na HPP v oboru elektro, vyhláška 50, ŘP sk.B na montáže a servisní činnost klimatizačních a vzt zařízení.


druh práce: Expedientka
datum zveřejnění: 11.09.2016 17:29 hod
kontakt: Tereza Laňová 777899352
email: expedientka@post.cz
info: Umíte počítat? Nedělá Vám problém rychle se orientovat? Máme pro Vás brigádu. Zavedený veselý kolektiv expedientů hledá posily. Brigáda je časově zcela na Vás. Směny si určujete sami. Ať jste student s rozvrhem, maminka s miminkem nebo pracující ve směnovém kolotoči - každý, kdo má trochu času navíc si ho může u nás zpeněžit. Nabízíme zaučení + benefity zaměstnance + mzdu dle vlastního nasazení.


druh práce: Úklidová práce České Budějovice - Bosch   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 11.09.2016 17:28 hod
kontakt: Klíč, tel.777768799
email: klic@mwdias.com
www: www.mwdias.com
info: Úklidová společnost nabízí úklidové pozice, vhodné pro ženy/muže. Místo: České Budějovice - Bosch. Směnnost: PO - PÁ: * denní - na 8 hod., * noční - na 6 hod., pouze pro jednu uchazečku.Úvazek: plný/zkrácený, na HPP/DPP. Pozice je rovněž vhodná pro muže/ženy s invaliditou. Pokud Vás nabídka práce oslovila, hlaste se na: klic@mwdias.com, tel: 777768799. Předem děkujeme za Vaše reakce.


druh práce: Pomocné práce při bourání střechy jen Út 13.9. Ostrava-Zábřeh   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 09.09.2016 11:57 hod
kontakt: Macura 602 154 545, Biodegradace, s.r.o.
email: macura@biodegradace.cz
www: www.biodegradace.cz
info: Pomocné práce při bourání střechy jen Út 13.9. Ostrava-Zábřeh, čerpací stanice Benzina, potřebujeme 1 silnějšího muže, ranní směna od 6,30 hodin. Prosím volejte.


druh práce: Zedník, pomocné práce či údržbář na Slezské Ostravě   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 09.09.2016 09:10 hod
kontakt: goNET s.r.o.
email: petr@gorecki.cz
www: www.gorecki.cz
info: Na aktuální stavbě na Slezské Ostravě hledáme - šikovného zedníka (omítky, zateplení, vyzdívka, betonáž podlah, opěrných zdí...) - pomocnou sílu (výkopové práce, přenášení materiálu, vyklízení a úklid stavby a práce na zahradě). Odměna 60-80Kč čistého na hodinu. Nebo je možno domluvit se na odměně dle úkolu. Vyplácíme hotově každý pátek. Nástup možný ihned. Tel: 777666097


druh práce: Obsluha stánku s občerstvením v areálu Planetária Ostrava   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 07.09.2016 17:22 hod
kontakt: Vardan-773918699
email: info@futuretechnology.cz
www: www.futuretechnology.cz
info: Obsluha stánku s občerstvením v areálu Planetária Ostrava.Zdravotní průkaz nutný.Pracovní doba dle programu planetária Ostrava, o víkendu 13.00-19.00 hod.


druh práce: Externí pedagog volného času kroužky Zumba, Hopsalík, Badminton, Digitální fotografie, Mladý technik, Keramika v angličtině, Kolotoč v Ostravě 1   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 07.09.2016 11:16 hod
kontakt: Markéta Němečková, 775 598 667, 596 118 610
email: mnemeckova@svcoo.cz
www: www.svcoo.cz
info: Hledáme externí pedagogy na vedení jednotlivých kroužků. Výuka začíná již od 19. 9. 2016. Zumba Út 16:30 - 17:30 (děti 11 - 15 let), Hopsalík Út 15:30 - 16:30 (děti (4 - 6 let, pohybová výchova), Badminton Čt 14:00 - 15:00 (děti 8 - 10 let), 15:00 - 16:00 (děti od 11 let), Digitální fotografie ST 14:00 - 16:00 (děti školní věk), Mladý technik St 15:00 - 17:00 (školní věk), Keramika v angličtině Pá 15:00 - 17:00 (školní věk, výuka v angličtině), Klub "Kolotoč" Po, Út, St, Čt 13:00 - 15:00 (může být i jednotlivě).


druh práce: Asistentka jednatele ve Slezské Ostravě   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 06.09.2016 12:34 hod
kontakt: FARNÍK technologické montáže s.r.o.
email: ftm@farnik-montaze.cz
www: www.farnik-montaze.cz
info: Společnost FARNÍK technologické montáže s.r.o. nabízí brigádu pro spolehlivou studentku VŠ na pozici Asistentka jednatele do kanceláře ve Slezské Ostravě. Požadujeme spolehlivost, samostnatnost, uživatelskou znalost MS Office (Outlook, Word, Excel) a internetu. Pracovní doba je 8-10 hodin/den 1x týdně (případně dle domluvy). Mzda 70 Kč/hod. Nástup ihned. Životopis s fotografií prosím zasílejte na email ftm@farnik-montaze.cz.


druh práce: Pomoc při vykládce a roznos OV-Fifejdy
datum zveřejnění: 06.09.2016 12:34 hod
kontakt: Martin Hrdlička, CEDES Logistik s.r.o., 724 353 303
email: hrdlicka@cedes.cz
www: www.cedeslogistik.cz
info: Hledáme brigádníka pro pomoc při vykládce a roznos po odd. v MN OV-Fifejdy. Platba hotově na ruku. Závoz každý pátek, úterý.


druh práce: programátor Teco v Mosaic   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 06.09.2016 10:56 hod
kontakt: Vladan Marcalík 777 636 262
email: marcalik@prosolar.net
www: www.prosolar.net
info: Hledáme programátora pro vytváření programování PLC Tecomat Foxtrot. Inteligentní elektroinstalace. Chytré sítě.


druh práce: Čištění osobních vozidel Ostrava – Mariánské hory   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 06.09.2016 09:04 hod
kontakt: 799 790 564
email: bialeksro@email.cz
info: Hledáme pracovníka na dlouhodobou brigádu/práci v oblasti čistění osobních vozů. Pracovní doba od 7:00 do 15:00 PO-PÁ, úkolová mzda 70 – 100,-/hod. pracoviště Ostrava – Mariánské hory. Požadavky: čistý trestní rejstřík, samostatnost, aktivní řidič skupiny B, příjemné vystupování se zákazníky. Své životopisy prosím zasílejte na email: bialeksro@email.cz nebo volejte na telefonní číslo 799 790 564 v odpoledních hodinách od 15:00 do 18:00 hod.


druh práce: Svařování elektrodou v Ostravě-Kunčicích   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 05.09.2016 13:55 hod
kontakt: David Machálek, 603 35 70 91
email: david.machalek@email.cz
www: www.kovovyroba-2m.cz
info: Hledáme svářeče na příležitostné opravy kovových palet. Opravy se provádějí 2-5 krát do měsíce, dle potřeby. Pracovní doba je od 8:00 do 16:00. Místo výkonu je v Ostravě-Kunčicích. Bližší info telefonicky.


druh práce: Vedoucí kuchyně Ostrava OC Nová karolina
datum zveřejnění: 05.09.2016 11:46 hod
kontakt: Lojkásek, 602596641
email: jlojkasek@bb.cz
www: www.bb.cz
info: Vedoucí kuchyně. Bageterie Boulevard-hledá zaměstnance. Náplň práce:vedení týmu ,odpovědnost za provoz kuchyně Požadujeme:praxe ve fast food(gastronomii) je výhodou,příjemné vystupování,orientaci na zákazníka,chuť učit se novým věcem,flexibilitu,čistý trestní rejstřík,zdravotní způsobilost Nabízíme:práci na hlavní pracovní poměr, zaškolení.Příjemný kolektiv.


druh práce: Trenér/ka Power plate Ostrava-Poruba   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 04.09.2016 19:26 hod
kontakt: Marcel Majling 774600560, Power Plate studio Ostrava - Poruba
email: majling.marcel@seznam.cz
www: www.powerplateostrava.cz
info: Do našeho týmu PP studia v Ostravě – Porubě hledáme trenéry na brigádu, jeden den v týdnu, buď po, st, nebo pátek, pro nás ideální středa. Požadujeme: zkušenosti s fitness , příjemné vystupování, vstřícnost, schopnost učit a předvádět cvičení na posilovacích strojích Power plate. Velmi zajímavou práci v novém prostředí.


druh práce: prodejce-obchodní zástupce Rainbow v Ostravě pro SM kraj.
datum zveřejnění: 01.09.2016 19:12 hod
kontakt: p. Vodička tel. 704339370
email: vodikula@seznam.cz
info: hledáme spoluprac. na otevření nové pobočky v Ostravě pro SM kraj. Jedná se o prodej amerického výrobku Rainbow. Žádné počáteční finanční investice. Jedná se o práci na ičo. Vlastní auto nutné. Po-Pá 8:00-16.00 Tel. 704 339 370


druh práce: Pracovník internetového obchodu Ostrava
datum zveřejnění: 01.09.2016 09:45 hod
kontakt: Michal Kaděra
email: kontakt@ebaan.cz
www: www.ebaan.se/kariera
info: Komunikace s klienty a dodavateli, realizace objednávek, expedice zboží. Pokud Vás nabídka práce oslovila, kontaktujte nás: E-BAAN, SE, kontakt@ebaan.cz, www.ebaan.se


druh práce: LEKTORKA NJ Pržno   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 31.08.2016 10:06 hod
kontakt: Ondřej 605771171
email: teichmann.ondrej@seznam.cz
info: Sháním na pondělí lektora/lektorku NJ pro výuku firemní skupiny na úrovni A2. V termínech PO-ČT v odpoledních hodinách. MĚSTO Výuka bude probíhat v městě Pržně.


druh práce: Hledáme vedoucí zájmových útvarů Zumba, Karate, Aikido, Rope skiping v Ostravě 1   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 30.08.2016 10:39 hod
kontakt: Lucie Šnaurová te. 775598663, Středisko volného času Ostrava 1
email: lsnaurova@svcoo.cz
www: www.svcoo.cz
info: Hledáme vedoucí do zájmových útvarů Zumba, Karate, Aikido, Rope skiping. V případě zájmu zasílejte své životopisy na adresu lsnaurova@svcoo.cz nebo nebo tel. 775 598 663. Děkujeme za Vaše nabídky.


druh práce: Servírka/číšník   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 30.08.2016 10:39 hod
kontakt: 724969785
email: langervasek@seznam.cz
info: Přijmeme brigádníka na roznášení poledního menu. Pracovní doba od 10-14h pondělí až pátek pro více informací prosím volejte na číslo 724 969 785.


druh práce: Úklidová pozice na HPP/DPP Nemocnice Podlesí - Třinec   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 30.08.2016 10:38 hod
kontakt: Pavlíková Lenka, tel. 605223351
email: pavlikova@ivacom.cz
www: www.mwdgroup.cz
info: Úklidová společnost hledá do svého týmu nové uchazečky na pozici pracovníka úklidu. Místo pracoviště: Nemocnice Podlesí - Třinec. Náplň práce: úklid lůžkového oddělení, vestibulu, ordinací. Úvazek: plný 37,5 hod./týden, 7,5 hod., na DPP/HPP. Směnnost: dvousměnný provoz: ranní: 6:00 - 14:00, odpolední: 14:00 - 20:00 + víkendy. Hledáme také paní čistě na odpolední brigádu, a to od 14 - 20 hod. Nabízíme: * práci na HPP * mzda: 58,70Kč/hod. * po zaučení, možnost kvartálních prémií * práce v příjemném kolektivu * dlouhodobou stabilitu * pozice vhodná rovněž pro OZP/ZTP. Požadujeme: zodpovědnost, časovou flexibilitu, samostatnost. Nástup: ihned. Pokud Vás tato pozice zaujala, rádi si Vás pozveme k osobnímu pohovoru. Kontakt: pavlikova@ivacom.cz, tel. 605223351. Předem děkujeme za zpětné reakce.


druh práce: Specialista technické podpory - Ostrava
datum zveřejnění: 29.08.2016 15:27 hod
kontakt: Michal Kaděra
email: kontakt@ebaan.cz
www: www.ebaan.se/kariera
info: Podpora koncového uživatele webhostingu na e-mailu, IM a telefonu na částečný úvazek (převážně víkendové směny). Řešení dotazů a požadavků klientů, monitoring serverů. Pokud Vás nabídka práce oslovila, kontaktujte nás: E-BAAN, SE, kontakt@ebaan.cz, www.ebaan.se


druh práce: skladani PC v Ostrave Mar. Hory
datum zveřejnění: 25.08.2016 14:56 hod
kontakt: Gorgol 59 611 48 60
email: gorgol@flame.cz
www: www.flame.cz
info: hledame brigadniky na skladani PC, prace v Ostrave Mar. Hory, nenarocne , zauceni rychle


druh práce: Kuchař-kuchařka Slezská Ostrava   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 25.08.2016 14:53 hod
kontakt: Kateřina Ptáčková, 731304970
email: slezska.restaurace@email.cz
www: www.slezska.com
info: Kuchař-kuchařka Slezská Ostrava


druh práce: ČÍŠNÍK-SERVÍRKA Slezská Ostrava   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 25.08.2016 14:52 hod
kontakt: Kateřina Ptáčková, 731304970
email: slezska.restaurace@email.cz
www: www.slezska.com
info: Přimeme brigádníky pro obsluhu v naši restauraci, směny záleží na dohodě.


druh práce: Směnová vedoucí - Olomouc   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 25.08.2016 10:56 hod
kontakt: Zuzana Hamplová, tel. 733346766
email: hamplova@mwdias.com
info: Úklidová společnost nabízí pozici směnové vedoucí v olomoucké nemocnici. Práce je rovněž vhodná pro ženy, které nabyly zkušenosti v úklidu, rozumí organizaci práce a chtěly by se kariérně rozvíjet. Náplň práce: dohled nad úklidovými pracovníky, organizace práce, apod. Úvazek: plný, na HPP, jednosměnný provoz. Nástup: ihned/dohodou. Mzda: 15 000,- Kč/měs.+ pevné prémie: 3 000,-Kč/měs. Požadujeme: zkušenosti s vedením týmu, (min. 1 rok), odolnost vůči stresu, čistý TR, vyučena. Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, dlouhodobou spolupráci. Pokud Vás nabídka práce oslovila, kontaktujte nás: hamplova@mwdias.com, tel. 733 346 766. Děkujeme.


druh práce: Lektor anglického a německého jazyka Ostrava   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 25.08.2016 10:56 hod
kontakt: Markéta Dolinová, 724 263 859
email: marketa.inspirativnianglictina@gmail.com
www: www.inspirativnivzdelavani.cz
info: Hledáme lektory pro online výuku anglického a německého jazyka. Požadujeme znalost jazyka na úrovni C1, zahraniční zkušenost, spolehlivost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti a pozitivní přístup. Váš životopis prosím zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu. Lektory zaškolíme.


druh práce: Úklidy Ostrava Zábřeh a Ostrava Výškovice   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 24.08.2016 10:00 hod
kontakt: Václav Bialek, 774366601
email: prace@bfacility.cz
info: Nabízím pracovní místo na pozici úklidových prací. Pracoviště je Ostrava - Zábřeh a Výškovice. Práce je vhodná jak pro studentky tak pro důchodkyně. Jedná se o pravidelný úklid domů, v čistém prostředí. Práce v dopoledních hodinách na DPP (není podmínkou pracovat celý týden). Zájemci nás mohou kontaktovat jak emailem, tak i telefonicky 774366601 v pracovních dnech od 8:00 do 17:00.


druh práce: Malíř - malba panelového domu Ostrava - Zábřeh   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 24.08.2016 09:59 hod
kontakt: Václav Bialek, 774366601
email: vaclav.bialek@email.cz
info: Hledám šikovné a spolehlivé malíře. Praxe výhodou, nástupní plat 80,-/hod. Práce na DPP, nástup ihned. Aktuální pracoviště: Ostrava - Zábřeh. Volejte 774366601


druh práce: ODPOLEDNÍ BRIGÁDA - OLOMOUC   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 24.08.2016 09:59 hod
kontakt: Vronková Magdaléna, tel. 736516113
email: olomouc@mwdias.com
www: www.mwdias.com
info: Úklidová společnost nabízí úklidovou brigádu v odpoledních hodinách. Brigáda je vhodná pro ženy nad 18 let, starobní důchodkyně. Místo: Olomouc - nemocnice. (úklid ambulancí, apod.) Více informací obdržíte po telefonu. Volejte, piště: olomouc@mwdias.com, tel. 736516113. Budeme se těšit na Vaše reakce..


druh práce: Natahování sádrové omítky   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 18.08.2016 10:24 hod
kontakt: Vavřík 608473315
email: vavrik.jan84@gmail.com
info: Rekonstruují si byt. Proto hledám šikovného zedníka, který má zkušenosti se sádrovou omítkou a pomohl by mi s jejím natažením.


druh práce: Obkladač - Zedník na rekontrukce koupelen v Ostravě a Opavě   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 18.08.2016 10:24 hod
kontakt: Ocelka, 773 773 093
email: info@dulux-service.cz
www: www.ok-zaluzie.cz
info: Hledáme obkladače - zedníka na rekontrukce koupelen v Ostravě a Opavě. Nástup ihned. Vlastní nářadí není nutné. Řidičský průkaz výhodou. Plat dle zručnosti a výkonnosti 80 - 150 Kč/hod.


druh práce: Práce ve skladě v Ostravě -Vítkovicích   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 18.08.2016 10:24 hod
kontakt: Petr Procházka 777 470 538
email: petr.prochazka@mujstromecek.cz
www: www.mujstromcek.cz
info: Nabízíme dlouhodobou brigádu ve skladě v Ostravě Vítkovicích. Náplň práce: manipulace s balíky (5-15kg), příjem zboží, příprava odesílky, skladová evidence. Hodinová mzda 60-100,- Kč. Pracovní doba: v pracovních dnech, 1-3x týdně (7-15h). Práce spíše pro muže. Nástup na konci srpna.


druh práce: Servírka Vratimov   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 17.08.2016 15:35 hod
kontakt: 736642171 Supíková Jarmila
email: supikova@rakovecka.cz
www: www.rakovecka.cz
info: Hledáme posilu do našeho týmu na pozicí servírka za bar o víkendech. Požadujeme: Komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost. Pracovní náplň: obsluha hostů, servírování a vydávání pokrmů a nápojů, inkasování plateb, příprava jídelních stolů a slavnostních tabulí. Vyplácíme ihned po směně, strava v restauraci.


druh práce: Prodavač specialista pro prodejnu Albert Supermarket Pustkovec, Dubina a Hrabůvka   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 16.08.2016 11:11 hod
kontakt: Tereza Zerzánková 777 030 391
email: tereza.zerzankova@ahold.com
info: RODAVAČ/KA SPECIALISTA Pro prodejnu Albert Supermarket Pustkovec, Dubina a Hrabůvka hledáme vhodné uchazeče na pozici Prodavač/ka specialista CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE? • Doplňování zboží, práce na pokladně, práce v obsluhovaném úseku či pekárně • Znalost zboží, kontrola kvality a záručních lhůt • Práce ve směnném provozu • Odpovědnost za práci se zbožím CO OD VÁS OČEKÁVÁME? • Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost • Trestní bezúhonnost • Vyučení v oboru prodavač výhodou • Zkušenosti s prací v maloobchodu výhodou • Minimální věk 18 let CO VÁM NABÍZÍME? • Jistotu stabilního zaměstnání • Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu • Práce na DPP, zkrácený či plný úvazek • Trvalý měsíční příjem a další benefity jako stravenky, příspěvek na dopravu, sleva na rodinné nákupy, pravidelné ochutnávky, multisport karta, sleva na volání s 02 V případě Vašeho zájmu či dotazu o tuto pozici kontaktujte Terezu Zerzánkovou na e-mailové adrese tereza.zerzankova@ahold.com Do předmětu prosím uveďte o jakou prodejnu máte zájem a jaký úvazek.


druh práce: Prace pro manželský pár na RS Dolní Bečva v Beskydech
datum zveřejnění: 16.08.2016 11:10 hod
kontakt: 777662143
email: kaf.ka@seznam.cz
www: www.kycera.cz
info: Nabízím brigádu na rekreačním středisku. Udržbařské práce, pokojska, pomoc v kuchyni, zahradnické práce atd..ubytování a strava možná. Uvazek a odměna po osobní dohodě. Vhodné pro aktívní důchodce.


druh práce: Lektorka hudebních kurzů v Novém Jičíně září-červen   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 12.08.2016 20:37 hod
kontakt: Lenka Šubertová
email: subertova.lenka@seznam.cz
www: www.yamahaprodeti.cz
info: Hl. aktivní maminku na MD nebo studentku konzervatoře či pedagogiky pro lektorství kurzů Hudební školy Yamaha v Novém Jičíně, případně Kopřivnici. Jedná se o výuku dětí od 4 měsíců do 4,5 let v doprovodu rodičů v dopl. i odpol. hodinách. Podmínkou je čistý intonační zpěv, smysl pro rytmus a krásný vztah k dětem, zkušenosti s prací s dětmi nebo vedením zájm. kroužků. Po dvoudenním školení ve Znojmě práce na celý školní rok. Životopis s fotem zašlete prosím mailem. Přidejte se k úspěšnému týmu lektorů Hudebních škol Yamaha ČR!


druh práce: Pomocné práce na zahradě Slezská Ostrava.   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 11.08.2016 13:30 hod
kontakt: Katka Husníková 604263355
email: korlova@seznam.cz
info: Hledáme brigádníka pro výpomoc s prací na zahradě. Sekání, terénní úpravy, rytí, založení svahovek - fyzicky náročnější. Nabízíme 80,- / hodinu čistého. Lokalita - Slezská Ostrava. Děkuji


druh práce: Čištění osobních vozidel Ostrava – Mariánské hory
datum zveřejnění: 11.08.2016 09:25 hod
kontakt: 799790564
email: bialeksro@email.cz
info: Přijmeme pracovníka na dlouhodobou brigádu/práci v oblasti čištění osobních vozů. Pracovní doba od 7:00 do 15:00 PO-PÁ, úkolová mzda 70 – 100,-/hod, po zapracování možný výdělek v rozmezí 14.000 – 16.000 čistého. Pracoviště Ostrava – Mariánské hory. Požadavky – čistý trestní rejstřík, samostatnost, aktivní řidič skupiny B, příjemné vystupování. Své životopisy prosím zasílejte na email: bialeksro@email.cz nebo mě kontaktujte na tel.: 799 790 564 od 8.00 - 17.00 hodin.


druh práce: Přijmeme uklízečku – úklid panelových domů v Ostravě
datum zveřejnění: 11.08.2016 09:25 hod
kontakt: 799790564
email: bialeksro@email.cz
info: Hledám brigádně spolehlivou paní na výpomoc s úklidem panelových domů v Ostravě. Práce v dopoledních hodinách na DPP. Pokud máte zájem, volejte prosím na telefon 779 790 564 od 8.00 do 17.00 hodin, nebo piště na email: bialeksro@email.cz Práce je vhodná jak pro důchodkyně, tak i pro maminky na MD.


druh práce: Hotelová recepční do Ostravského hotelu   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 10.08.2016 11:28 hod
kontakt: Pavel Decký 724 022 926, Hotel Veronika*** Mírové náměstí 3d-519, 703 00, Ostrava - Vítkovice
email: pavel.decky@hotelveronika.cz
www: www.hotelveronika.cz
info: Přijmeme uchazeče/ku o brigádu do Ostravského hotelu. Směnný provoz, 12 hodinové směny. Minimální požadavky: příjemné vystupování, dobrý zdravotní stav, maturitní vzdělání (nejlépe v oboru), znalost anglického jazyka, zvládání stresových situací, aktivní práce s PC) Nástup ihned. Spěchá!!! Prosím o zasíláni životopisu s fotografií na e-mail - pavel.decky@hotelveronika.cz . Pokojská v hotelu. Přijmeme brigádnici/ka na uvedenou pozici v hotelu v Ostravě - Vítkovicích. Pracovní náplň: úklid pokojů a společných prostor, prádelna. Flexibilní pracovní doba. Pozice vhodná i pro studenty a maminky na mateřské dovolené. Práce v pracovních dnech i o víkendech. Možnost dlouhodobé spolupráce. Dobrý zdravotní stav podmínkou. Spěchá. Volejte ihned - 724 022 926!


druh práce: Farmaceutický reprezentant v Ostravě, Opavě, F-M, Frýdlantu n. Ostravicí nebo Olomouci
datum zveřejnění: 09.08.2016 14:31 hod
kontakt: Patrik Kadlečík mobil: +420 727 968 943
email: kadlecik@budtezdravi.cz
www: www.budtezdravi.cz
info: Baví tě komunikovat s lidmi a homeopatie ti není cizí? Buď součástí týmu Akademie klasické homeopatie! Co budeš dělat? • Prezentovat produkty AKH v lékárnách • Prezentovat produkty AKH na výstavách a akcích společnosti Co požadujeme? • Pozitivní vztah k homeopatii • Chuť učit se novým věcem • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti • Spolehlivost a odpovědnost • Časovou flexibilitu • Příjemné vystupování Co nabízíme? • Brigádu formou: DPP • Mzdové ohodnocení: 70 - 80 Kč/hod. • Práci v Ostravě, Opavě, F-M, Frýdlantu n. Ostravicí nebo Olomouci • Práci v mladém kolektivu • Možnost práce během studia • Osobní rozvoj Jsi to právě ty? Pošli nám životopis na adresu: kadlecik@budtezdravi.cz nebo volej +420 727 968 943


druh práce: Akvizitor inzerce v Ostravě   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 09.08.2016 13:11 hod
kontakt: Zuzana Szebestová
email: szebestova@ccb.cz
www: mediamax.cz
info: Hledáš pohodovou brigádu, která by šla skloubit se studiem? Chceš pracovat v mladém a přátelském kolektivu? Zaujala by tě nabídka na kterou můžeš být v životopise hrdý? Pokud si pohodář, co nezkazí žádnou legraci, pak hledáme právě tebe! Do našeho týmu v Ostravě hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Akvizitor inzerce. Nepromarni svojí šanci!


druh práce: Pozice úklidu - Rychvald   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 05.08.2016 16:07 hod
kontakt: Daniel Barč, tel. 724 621 524
email: barc@mwdias.com
www: www.mwdias.com
info: Hledáme zodpovědnou paní na úklidovou pozici. Místo pracoviště: Rychvald u Orlové - Varroc. Úvazek: plný, na HPP. Směnnost: dvousměnný provoz, PO - PÁ, víkendy volné. ranní: 6:00 - 14:00 odpolední: 14:00 - 22:00 Mzda: 58,70Kč/hod., + měsíční prémie. Pozice je rovněž vhodná pro OZP/ZTP. Nabízíme: dlouhodobou stabilitu, práci na HPP. Požadujeme: samostatnost, pracovitost. Pokud Vás tato pozice oslovila, kontaktujte nás: barc@mwdias.com, tel. 724 621 524. Těšíme se na Vaše reakce.


druh práce: Administrativní pracovník/ce v Ostravě Porubě   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 04.08.2016 15:59 hod
kontakt: MV Investment, s.r.o., tel.: 608 25 06 26
email: prace@mv-investment.cz
www: www.mv-investment.cz
info: Do naší kanceláře na Hlavní třídě v Ostravě Porubě hledáme zodpovědného, schopného a samostatného pracovníka či pracovnici. Náplň práce: zadávání dat do formulářů, vyřizování emailové korespondence. Potřebné znalosti: samostatnost, uživatelská znalost MS Office (Outlook a Word) a internetu. Pracovní doba: 40 hodin/týd. (víkendy volné). Ohodnocení (čistého): základ 70Kč/hod + prémie (reálné, dle šikovnosti), po zaučení se navyšuje. Vhodné i pro absolventy,


druh práce: Obsluha čerpací stanice Petřvald u Mošnova   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 02.08.2016 15:53 hod
kontakt: Ivo Zeman, 604272812
email: ivos.zeman@seznam.cz
info: Nabízím práci jako obsluha čerpací stanice EUROOIL Petřvald u Mošnova. Zajímavé ohodnocení a procovní doba, příjemné pracovní prostředí.


druh práce: Uklízečka - supermarket Albert Ostrava Pustkovec   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 02.08.2016 09:09 hod
kontakt: Tereza Zerzánková
email: tereza.zerzankova@ahold.com
info: Do pobočky supermarketu Albert supermarket Pustkovec (V. Vacka 6043/23) hledáme paní, nejlépe důchodového věku na úklid provozovny. Jednalo by se o práci na dohodu o provedení práce. Časová náročnost by byla 10 hod/ týden. Odměna 60-65 Kč/hod. Rozložení hodin po domluvě s manažerkou prodejny. Požadujeme dochvilnost, pracovitost, samostatnost a pečlivost. V případě zájmu či dotazů prosím pište na e-mail tereza.zerzankova@ahold.comKontakt :
JOB-centrum Ostrava, s.r.o.
koleje VŠB-TUO, budova A, 3. patro, Studentská 1770/1, Ostrava Poruba, 700 32
Mobil: 603 451 105 , Tel.: 596 914 178 , Fax: 596 911 856
Pracovní dny 8:00 - 16:00 hodin , E-mail: info@jobcentrum.cz
 
© 1990 - 2016 JOB-centrum Ostrava, s.r.o., programming SE-MO Data s.r.o.