Inzerce a nabídky práce a brigád od firem, Zprostředkování zaměstnání

Zprostředkování zaměstnání - prvotně se při poptávce firmy rozhodujeme, zda pro ni hledat vhodné zaměstnance v našich databázích (na základě Smlouvy o zprostředkování) nebo rovnou využít Inzerce volných brigád a prací. Cena za zprostředkování je dle složitosti hledané pozice ve výši jedno až dvanáctinásobku hrubé mzdy zprostředkovaného zaměstnance, plus DPH 21%. Pokud ani po hledání vhodného zaměstnance nenalezneneme nebo oslovení nemají zájem, doporučíme rovněž využít Inzerce volných brigád a prací.

Inzerce volných brigád a prací - lze využít rovnou, bez předchozího pokusu o zprostředkování vložením inzerátu přes šedé tlačítko "Vložit novou nabídku, inzerát!. JOB-centrum v těchto nabídkách nic negarantuje, vše je výhradně na dohodě mezi zájemcem a izerentem. Inzerce prochází pouze legislativní kontrolou (např. dodržování minimální a zaručené mzdy, zákaz diskriminace atp.).

Podmínky pro inzerenty
Cena za zveřejnění jednoho inzerátu je 1.000,- Kč včetně DPH na dobu maximálně 2 měsíců. Po vložení inzerátu provedeme jeho kontrolu, a pokud bude splňovat naše podmínky, zašleme Vám údaje k platbě. Po uhrazení Váš inzerát ihned zveřejníme. Svěšení je možné kdykoliv na základě Vašeho telefonátu, SMS nebo emailu.
TIP: Za cenu 2.000,- Kč včetně DPH zde můžete mít umístěn exkluzivní inzerát jako TOP nabídku na 1. až 3.pozici v rámečku. TOP nabídku si můžete zvolit už při vložení inzerátu, nabídky.

TOP nabídka

Druh práce: Obsluha krátící pily - agenturní zaměstnanec Biocel Paskov u F.-M.   - SPĚCHÁ!

Datum zveřejnění: 08.10.2020 11:59 hod
Kontakt: Lenzing Biocel Paskov a.s., Místecká 762, Paskov, Zita Jaglová +420 558 462 724
E-mail: z.jaglova@lenzing.com
WWW: www.lenzing.com/cs/lenzing-group/locations/lenzing-biocel-paskov/
Informace: Náplň práce:
obsluha technologické krátící pily a řetězové motorové pily
čištění vagónů a ostatních technologických zařízení
vedení záznamů v provozním deníku o provozu řetězových
mot. pil. a obsluhovaných technologických zařízeních evidence čísel vyložených vagonů
informování mistra ( koordinátora) o množství vyložených železničních vagónů a o poškození vagónů před a po vykládce.
Požadujeme:
ukončené střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru lesnickém nebo dřevařském, příp. strojním
schopnost práce ve směnném provozu včetně sobot a nedělí
platné oprávnění pro práci s motorovou řetězovou pilou, praxe v oboru velkou výhodou
nástup možný od prosince 2020.
Nabízíme:
nástup na plný pracovní úvazek formou agenturního zaměstnávání – za srovnatelných podmínek jako kmenový zaměstnanec
penzijní připojištění ve výši 1.300 Kč od prvního měsíce nástupu
Biocel Benefity Café ve výši 9.000 Kč ročně (tzn. příspěvek na sport, kulturu, relaxaci...)
vzdělávání a školení zaměstnanců
5 týdnů dovolené ročně
náborový příspěvek novému zaměstnanci ve výši 20.000 Kč.
Svůj profesní životopis posílejte prosím nejpozději do 31.10. 2020

TOP nabídka

Druh práce: Operátor výroby - nástup ihned přímo do kmene - Průmyslová zóna Mošnov   - SPĚCHÁ!

Datum zveřejnění: 07.10.2020 14:20 hod
Kontakt: Andrea Bartoňová 552 303 891
E-mail: prace@plakor.cz
WWW: www.plakor.cz
- Obsluha výrobních strojů na jednotlivých odděleních (vstřikování plastů, lakovna, montáž)
- Práce v třísměnném provozu
- Podíl na zajištění plynulého chodu výroby
- Manipulace s výrobky
- Kontrola kvality výrobků
- Zodpovědnost za výrobek

Nabízíme Vám:
- Práci v třísměnném provozu
- Odpovídající mzda + prémie (až 20 % ze základní mzdy) + příplatky
- Docházkový bonus 2 000 Kč
- Pololetní a roční bonusy (13. a 14. plat)
- Bezúročné půjčky
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Dotovanou firemní dopravu (z Ostravy, Nového Jičína, Studénky, Havířova, Orlové, Bohumína, Českého Těšína a Frýdku-Místku)
- Stravenky
- 2 kantýny s celodenní možností stravování
- Finanční odměnu při pracovních a osobních výročích
- Možnost kariérního postupu
- Čisté a příjemné pracovní prostředí
- Nástup ihned

Kontakt :
JOB-centrum Ostrava, s.r.o.
koleje VŠB-TUO, budova A, 3. patro, Studentská 1770/1, Ostrava Poruba, 700 32
Mobil: 603 451 105 , Tel.: 596 914 178 , Fax: 596 911 856
Pondělí 9 - 15 hodin , E-mail: info@jobcentrum.cz