Přímé nabídky firem   

Seznam obsahuje nabídky, kdy firma nebo osoba hledá někoho na výpomoc, přičemž my nejsme schopni toto sami zabezpečit. Proto alespoň takto umožňujeme firmám i zájemcům o práci přímý kontakt.

JOB-centrum v těchto nabídkách nic negarantuje, vše je na dohodě mezi zájemcem a předkladatelem nabídky.

TIP: Za cenu 1.210,- Kč zde můžete mít umístěn inzerát na dobu 2 měsíců jako TOP nabídku na 1 až 3 pozici v rámečku. V případě zájmu nás kontaktujte.
druh práce: Čištění interiérů automobilů Ostrava - Mariánské Hory
datum zveřejnění: 13.11.2017 10:10 hod
kontakt: Václav Bialek, 774972835
email: info@myti-automobilu.cz
www: www.myti-automobilu.cz
info: Přijmeme do zavedeného provozu pracovníka pro čištění interiérů automobilů. Směny ranní Po-Pá, možnost pracovat i víkendy. Pracoviště Ostrava - Mariánské Hory. Požadujeme odpovědný přístup k práci, pečlivost a čistý trestní rejstřík. ŘP výhodou, nikoliv podmínkou. Práce je vhodná pro ženy, muže i studenty. Bližší info emailem nebo telefonicky. Tel: 774972835


druh práce: Strojníky na traktorbagr nebo otočný bagr Ostravsko, Opavsko   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 09.11.2017 13:23 hod
kontakt: Tomáš Kokeš, 721723487, Valkodoprava,s.r.o., Hlučínská 92 Dolní Benešov
email: tomas.kokes@seznam.cz
info: Přijmeme ihned strojníky na traktorbagr nebo otočný bagr. Směny ranní, odpolední. Nástup možný po dohodě, možnost rozšíření o skupiny řidičského oprávnění a strojnické kurzy. Čistá mzda okolo 30 000 Kč.


druh práce: SELLES EKODOMY - Do našeho obchodního týmu hledáme obchodní zástupce
datum zveřejnění: 09.11.2017 09:17 hod
kontakt: Michaela Korčiánová 725515063
email: michaela.korcianova@selles.cz
www: www.selles.cz
info: Náplň práce: -aktivní vyhledávání nových zákazníků. -udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky s cílem přispět k rozvoji obchodních příležitostí. -získávat nové zákazníky ve svěřeném regionu. -komunikace s partnery. -spolupracovat s dalšími fajn lidmi z týmu a zákaznického servisu. -trocha administrativy při realizaci objednávek Vás také nemine.  Požadujeme: -min. sš vzdělání -řidičský průkaz (sk. B). -dobrá znalost argumentačních a vyjednávacích technik. -orientace ve smluvních podmínkách a obchodním právu. -orientace v technické dokumentaci. -zkušenosti s prodejem. -praxe ve vedení obchodní administrativy, poptávka – nabídka. Nabízíme: -práci ve stabilní prosperující spolčnosti -kariérní růst (ambice na pozici regionálního ředitele) -práce na živnostenský list -pravidelné školení -provize z prodeje -moderní kancelář


druh práce: Rozvoz jídel po Ostravě
datum zveřejnění: 06.11.2017 16:03 hod
kontakt: Jan Válka 731533160
email: valkajan83@gmail.com
www: www.gurman-pizza.cz
info: Hledáme rozvozce pro rozvoz pizz a jídel po Ostravě. Praxe v řízení výhodou.


druh práce: Servírka, uklízečka Ostrava-Poruba
datum zveřejnění: 06.11.2017 13:34 hod
kontakt: MrňousekCZ, paní Taťana Stachoňová
email: tstachonova@seznam.cz
info: Adresa pracoviště: 17.listopadu 28, Ostrava-Poruba, hrubá mzda: 80 Kč / hodina, počet brigádníků: 1+1 žena


druh práce: Obchodník (prodejce) – zodpovědný za realizaci obchodních případů
datum zveřejnění: 31.10.2017 23:06 hod
kontakt: Petr Nováček, prosím elektronicky emailem
email: info@cryptpartner.com
www: www.cryptpartner.com
info: Obor kryptoměn je velmi trendový a perspektivní a má neskutečný potenciál. Našim cílem je působit v tomto oboru na celém světě a Vy můžete být u toho s námi. Pokud si myslíte, že to může být pro Vás zajímavé, pozveme každého z Vás na celodenní školení a sami uvidíte a rozhodnete se, zda spolupráce v oboru kryptoměn je to, co hledáte. Tato celodenní školení jsou ZDARMA a probíhají v různých státech na světě. Hledáme pracovníky na pozice Obchodník (prodejce) – zodpovědný za realizaci obchodních případů. Nabízíme: Fixní odměna (hodinová, denní, měsíční) pro všechny pozice (možno vyplácet i daný den, 1x týdně nebo měsíčně). Činnosti pro jednotlivé pozice jsou přesně popsány, zájemce si práci v případě dohody vyzkouší a rozhodne se zda tato práce je dle jeho očekávání a zda jí rozumí. Odměna závislá na výsledcích (bonusy z prodeje, vše je detailně popsáno v manuálu, který účastník o práci obdrží) Naše firma působí celosvětově a tak pravidelně uvidíte i činnosti našich kolegů v jiných státech. Každý den hodnotíme nejlepší kolegy z celého světa a odměňujeme je. Pravidelně každý den nejlepší kolegy zveřejňujeme pro Vaši i jejich inspiraci. Realizujeme pravidelná osobní setkání se kolegy ve vedoucích pozicích a platíme ubytování i cestu (v případě, že nejste z daného města, kde setkání probíhá). Jak probíhá úvodní zaškolení a výběr nových kolegů: Všechny zájemce o (spolu) práci pozveme na úvodní celodenní školení, které se skládá ze 3 částí.- V první části Vám všechny výhody a nevýhody v oblasti kryptoměn a náš obchodní model a ukážeme Vám možnosti výdělku- V druhé části Vám představíme všechny činnosti, které realizují naši kolegové v oblasti administrativy – V třetí části Vám představím všechny činnosti, které by měl znát člověk pracující v pozici obchodník a to jak na domácím trhu i tak i v zahraničí /vycházíme z pokladů knihy Akademie Mezinárodního Obchodu, které lze koupit např. na www.ivandoubek.com Je výhodné, abyste měli na úvodním školení Váš notebook, ať si sami jednotlivé poznatky vyzkoušíte. Na tomto úvodním školení se dozvíte všechny komplexní informace. V případě, že se Vám bude náš koncept líbit a my si Vás vybereme pozveme Vás do druhého kola, kde si již některé činnosti sami ověříte v praxi a následně se buď domluvíme nebo nedomluvíme na spolupráci. Termíny školení najdete v záložce Termíny na našem webu http://cryptpartner.com/terminy/.


druh práce: Lektor (manažer) – zodpovědný za realizaci a organizaci školení
datum zveřejnění: 31.10.2017 23:05 hod
kontakt: Petr Nováček, prosím elektronicky emailem
email: info@cryptpartner.com
www: www.cryptpartner.com
info: Obor kryptoměn je velmi trendový a perspektivní a má neskutečný potenciál. Našim cílem je působit v tomto oboru na celém světě a Vy můžete být u toho s námi. Pokud si myslíte, že to může být pro Vás zajímavé, pozveme každého z Vás na celodenní školení a sami uvidíte a rozhodnete se, zda spolupráce v oboru kryptoměn je to, co hledáte. Tato celodenní školení jsou ZDARMA a probíhají v různých státech na světě. Hledáme pracovníky na pozice Lektor (manažer) – zodpovědný za realizaci a organizaci školení. Nabízíme: Fixní odměna (hodinová, denní, měsíční) pro všechny pozice (možno vyplácet i daný den, 1x týdně nebo měsíčně). Činnosti pro jednotlivé pozice jsou přesně popsány, zájemce si práci v případě dohody vyzkouší a rozhodne se zda tato práce je dle jeho očekávání a zda jí rozumí. Odměna závislá na výsledcích (bonusy z prodeje, vše je detailně popsáno v manuálu, který účastník o práci obdrží) Naše firma působí celosvětově a tak pravidelně uvidíte i činnosti našich kolegů v jiných státech. Každý den hodnotíme nejlepší kolegy z celého světa a odměňujeme je. Pravidelně každý den nejlepší kolegy zveřejňujeme pro Vaši i jejich inspiraci. Realizujeme pravidelná osobní setkání se kolegy ve vedoucích pozicích a platíme ubytování i cestu (v případě, že nejste z daného města, kde setkání probíhá). Jak probíhá úvodní zaškolení a výběr nových kolegů: Všechny zájemce o (spolu) práci pozveme na úvodní celodenní školení, které se skládá ze 3 částí.- V první části Vám všechny výhody a nevýhody v oblasti kryptoměn a náš obchodní model a ukážeme Vám možnosti výdělku- V druhé části Vám představíme všechny činnosti, které realizují naši kolegové v oblasti administrativy – V třetí části Vám představím všechny činnosti, které by měl znát člověk pracující v pozici obchodník a to jak na domácím trhu i tak i v zahraničí /vycházíme z pokladů knihy Akademie Mezinárodního Obchodu, které lze koupit např. na www.ivandoubek.com Je výhodné, abyste měli na úvodním školení Váš notebook, ať si sami jednotlivé poznatky vyzkoušíte. Na tomto úvodním školení se dozvíte všechny komplexní informace. V případě, že se Vám bude náš koncept líbit a my si Vás vybereme pozveme Vás do druhého kola, kde si již některé činnosti sami ověříte v praxi a následně se buď domluvíme nebo nedomluvíme na spolupráci. Termíny školení najdete v záložce Termíny na našem webu http://cryptpartner.com/terminy/.


druh práce: Administrativní pracovník – zodpovědnost za nábor lidí, přípravu podkladů, vyhledávání na Linkedin
datum zveřejnění: 31.10.2017 23:03 hod
kontakt: Petr Nováček, prosím elektronicky emailem
email: info@cryptpartner.com
www: www.cryptpartner.com
info: Obor kryptoměn je velmi trendový a perspektivní a má neskutečný potenciál. Našim cílem je působit v tomto oboru na celém světě a Vy můžete být u toho s námi. Pokud si myslíte, že to může být pro Vás zajímavé, pozveme každého z Vás na celodenní školení a sami uvidíte a rozhodnete se, zda spolupráce v oboru kryptoměn je to, co hledáte. Tato celodenní školení jsou ZDARMA a probíhají v různých státech na světě. Hledáme pracovníky na pozice Administrativní pracovník – zodpovědnost za nábor lidí, přípravu podkladů, vyhledávání na Linkedin. Nabízíme: Fixní odměna (hodinová, denní, měsíční) pro všechny pozice (možno vyplácet i daný den, 1x týdně nebo měsíčně). Činnosti pro jednotlivé pozice jsou přesně popsány, zájemce si práci v případě dohody vyzkouší a rozhodne se zda tato práce je dle jeho očekávání a zda jí rozumí. Odměna závislá na výsledcích (bonusy z prodeje, vše je detailně popsáno v manuálu, který účastník o práci obdrží) Naše firma působí celosvětově a tak pravidelně uvidíte i činnosti našich kolegů v jiných státech. Každý den hodnotíme nejlepší kolegy z celého světa a odměňujeme je. Pravidelně každý den nejlepší kolegy zveřejňujeme pro Vaši i jejich inspiraci. Realizujeme pravidelná osobní setkání se kolegy ve vedoucích pozicích a platíme ubytování i cestu (v případě, že nejste z daného města, kde setkání probíhá). Jak probíhá úvodní zaškolení a výběr nových kolegů: Všechny zájemce o (spolu) práci pozveme na úvodní celodenní školení, které se skládá ze 3 částí.- V první části Vám všechny výhody a nevýhody v oblasti kryptoměn a náš obchodní model a ukážeme Vám možnosti výdělku- V druhé části Vám představíme všechny činnosti, které realizují naši kolegové v oblasti administrativy – V třetí části Vám představím všechny činnosti, které by měl znát člověk pracující v pozici obchodník a to jak na domácím trhu i tak i v zahraničí /vycházíme z pokladů knihy Akademie Mezinárodního Obchodu, které lze koupit např. na www.ivandoubek.com Je výhodné, abyste měli na úvodním školení Váš notebook, ať si sami jednotlivé poznatky vyzkoušíte. Na tomto úvodním školení se dozvíte všechny komplexní informace. V případě, že se Vám bude náš koncept líbit a my si Vás vybereme pozveme Vás do druhého kola, kde si již některé činnosti sami ověříte v praxi a následně se buď domluvíme nebo nedomluvíme na spolupráci. Termíny školení najdete v záložce Termíny na našem webu http://cryptpartner.com/terminy/.


druh práce: Opakování angličtiny Ostrava - Výškovice
datum zveřejnění: 26.10.2017 16:44 hod
kontakt: Věra Opršalová 732630643
email: oprsalj@seznam.cz
info: Jedná se procvičování angličtiny asi 2x měsíčně po 2hod. Cenu a podmínky domluvíme po telefonu. Přednost dávám studentce.Chtěla bych aby vyučování probíhalo u mně v bytě, bydlím poblíž kina Luna Ostrava - Výškovice.


druh práce: Montážník oken a zedník   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 26.10.2017 15:17 hod
kontakt: pan Kurka, tel. 739 105 061
info: Příjmu ihned montážníka oken a zedníka. Prosím volejte nebo pište. Spěchá. Děkuji


druh práce: Výpomoc s úklidem rodinného domu v Ostravě-Muglinově
datum zveřejnění: 26.10.2017 10:19 hod
kontakt: Katka Husnikova tel: 604 263 355
email: korlova@seznam.cz
info: Hledáme paní, nebo studentku na výpomoc s úklidem rodinného domu v Ostravě-Muglinově. Jedná se o práci 1x týdně na cca 3 h za 250,- Kč. Jde o běžný úklid, podlahy, koupelna, žehlení.


druh práce: Strojník na nakladači CAT 972H, CAT 966H (Karvinsko)   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 25.10.2017 13:12 hod
kontakt: Valkodoprava,s.r.o., Hlučínská 92 Dolní Benešov, Tomáš Kokeš, tel. 721723487
email: tomas.kokes@seznam.cz
info: Hledáme 3 strojníky na nakladače CAT 972H a CAT 966H, pracoviště na Karvinsku, 3 směnný provoz, práce od 1.11.2017 do 31.12.2018. Odměna 150,- Kč / hod.


druh práce: Sekání dřeva pro domácnost Ostrava Kunčičky   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 25.10.2017 09:14 hod
kontakt: Ostrava Kunčičky, tel. 703 352 494
info: Nabízíme brigádu pro 2 studenty, posekání dřeva v Ostravě Kunčičkách pro domácí spotřebu. Zájemci volejte ihned (ne přes poledne).


druh práce: Práce z domu - eshop   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 24.10.2017 11:44 hod
kontakt: Tomáš Franěk
email: tomasfr@seznam.cz
info: Práce z domu - práce na e-shopu. 10-20h měsíčně. Nejlépe maminka na MD nebo student. práce v systému shoptet. Ideálně zkušenosti s shoptetem, copywriting, SEO, nebo učenlivost a zájem o tuto oblast. Schopnost sebevzdělávání. Nabízím 150 Kč/hod. Vesměs práce jako úprava cen, přidávání produktů. Eshop je zaměřený průmyslově. Např. prodej kompresorů. Spolehlivost, komunikativnost a aktivní přístup prosím. zájemci/kyně napište na tomasfr@seznam.cz nejlépe životopis i a proč bych si měl vybrat vás.


druh práce: Řidič dodávkového vozidla Ostravsko
datum zveřejnění: 24.10.2017 11:38 hod
kontakt: Petr Rada, 596949922
email: info@barlow.cz
www: www.barlow.cz
info: Společnost BARLOW s. r. o. je významným distributorem přírodní pramenité vody na Severní Moravě. Mezi naše klienty patří významné společnosti z našeho regionu, kterým dodáváme pramenitou vodu už od roku 1999. Náplň práce: • rozvoz zboží k zákazníkům • vedení drobné administrativy k rozvozu Požadavky: • ŘP sk.B, • praxe v řízení dodávkových vozidel, • fyzická zdatnost, flexibilita, • příjemné vystupování, trestní bezúhonnost. • Znalost slaboproudého elektro výhodou Nabízíme: • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr • Jednosměnný provoz • Pracovní doba pondělí - pátek • Stravenky • Příjemný pracovní kolektiv • Nástup možný ihned • Mzda po zapracování ve výši 20.000 hrubého V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete životopis s fotografií na adresu info@barlow.cz


druh práce: Obchodní zástupce pro ČR   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 20.10.2017 15:26 hod
kontakt: Pawel Slowik 732 98 99 07
email: slowik@moderni-topeni.cz
www: moderni-topeni.cz
info: Hledáme do naší firmy obchodního zástupce pro Českou republiku. Jsme firma, která nabízí inovační systémy pro vytápění a úsporu energie. Od uchazečů požadujeme SŠ/VŠ vzdělání stavební, praxi v obchodu, vyjednávací schopnosti, časovou flexibitu, ochotu komunikovat s klienty a ochotu cestovat. Nabídka je vhodná i pro studenty dálkového studia. Nabízíme fixní plat + procento od obratu, mobil, notebook, služební automobil, možnost práce z domova.


druh práce: Obchodní zástupce/obchodní manažer   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 20.10.2017 12:12 hod
kontakt: Ing. Pavel Žůrek, 739300830, pavel.zurek@poski.com
email: pavel.zurek@poski.com
www: www.poski.com/kariera/obchodni-zastupce-ostrava
info: Jsme internetová agentura a do svého týmu hledáme posily. Mezi naše klienty patří opravdu velké firmy jakými jsou Hyundai, Whirlpool aj. Zabýváme se webdesignem, e-shopy, internetovým marketingem a softwarem pro realitní kanceláře, známým jako Poski REAL. Rozrůstáme se a chceme expandovat za hranice, přidej se! Nabízíme: smlouvu na DPP, při oboustranném zájmu HPP, fixní mzda+provize, mobilní telefon, notebook, výuka AJ, účast na společenských akcích, školení placené firmou aj. Požadujeme: výborné společenské vystupování s chuť učit se. Preferujeme studenty (ideálně 4-5 ročník VŠ). Více na https://www.poski.com/kariera/obchodni-zastupce-ostrava Kontakt: Ing. Pavel Žůrek, 739300830, pavel.zurek@poski.com


druh práce: Kuchař/kuchařka Bohumín   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 20.10.2017 10:01 hod
kontakt: Vrbka Miroslav 732 475 790
email: mvrbka@sosboh.cz
www: www.sosboh.cz
info: Školní Restaurace a kavárna na náměstí hledá vyučenou kuchařku/kuchaře na plný nebo částečný úvazek. Případně kuchařku na mateřské s možností individuálního přístupu k pracovní době. Benefity budou oznámeny při přijímacím pohovoru. V případě zájmu se hlaste prosím vedoucímu Restaurace a kavárna na náměstí na telefonní číslo: 732 475 790.


druh práce: Obchodní zástupce - Moravskoslezský kraj   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 19.10.2017 20:54 hod
kontakt: Ondřej Bitomský, 728 755 848
email: ondrej.bitomsky@selles.cz
www: www.selles.cz/kariera
info: Do našeho týmu hledáme obchodní zástupce. Preferujeme práci na živnostenský list. Více informací na našem webu.


druh práce: PEČOVATELKA/TEL v Německu   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 19.10.2017 10:40 hod
kontakt: Veronika Malečková, 727 900 181
email: v.maleckova@sunset24.cz
www: cz.sunset24.eu
info: Hledáme šikovné pečovatelky a pečovatele pro práci v Německu na turnusy 1, 2 nebo 3 měsíce. Předpokladem pro výkon práce jsou zkušenosti s péčí o seniory a německý jazyk na komunikativní úrovni. Plat v eurech. Vhodné i jako brigáda přes léto.


druh práce: Programování webových stránek a webdesign
datum zveřejnění: 17.10.2017 15:52 hod
kontakt: Václav Bialek, 774366601
email: vaclav.bialek@email.cz
info: Přijmeme pracovníka pro vytváření webových prezentací, SEO a webdesign. Práce je velice vhodná pro studenty. Odpovídající ohodnocení buďto hodinově, nebo za vytvořenou prezentaci. Zájemci, prosím pište své zkušenosti, popřípadě reference na email.


druh práce: Telefonista 150 Kč hod fix v Ostravě
datum zveřejnění: 17.10.2017 15:24 hod
kontakt: Iveta Žilová, 603389685
email: kariera@empire-finance.cz
www: www.empire-finance.cz
info: Hledáme do naši firmy v Ostravě kolegu na pozici telefonisty. Flexibilní pracovní doba, po-pá, cca 80h/měsíc. Plat 150 Kč/hod fix + prémie. Pozice je vhodná pro studenty SŠ, VŠ a absolventy. Předchozí zkušenosti nejsou podmínkou, vše Vás naučíme. :)


druh práce: Zedník/obkladač Ostravsko
datum zveřejnění: 17.10.2017 15:24 hod
kontakt: Tomáš Novák, 732111800
email: t.novak@empire-reality.cz
www: www.empire-reality.cz
info: Dobrý den, do naši firmy hledáme kolegu na pozici zedníka, forma spolupráce dle dohody na osobním pohovoru. V případě zájmu kontaktujte: Tomáš Novák, projekt manažer, Tel 732111800 t.novak@empire-reality.cz


druh práce: Brigáda - pomoc při příjmu a expedici zboží Ostrava   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 17.10.2017 13:29 hod
kontakt: Tomáš Oborný, 777 61 91 61
email: tomas@oborny.cz
www: www.luxusnipradlo.cz
info: Do našeho internetového obchodu se spodním prádlem www.luxusnipradlo.cz hledáme 2 brigádnice do skladu na pomoc při příjmu a expedici zboží pro 11-12 měsíc. Velmi jednoduchá práce. Důležité je výborná práce s PC a pečlivost. Práce vhodná pro studenty.


druh práce: Rozlévání nápojů a obsluha na prodejní akci Ostrava Vítkovice   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 17.10.2017 10:21 hod
kontakt: Sládek 596 730 449
info: Sháníme 1 dívku na středu 18.10.2017 na rozlévání nápojů a obsluha na prodejní akci Ostrava Vítkovice.


druh práce: Programátor webu - Brigáda   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 13.10.2017 15:05 hod
kontakt: Ondřej Bitomský, 728 755 848
email: ondrej.bitomsky@selles.cz
www: www.selles.cz
info: Hledáme programátora pro úpravu našeho webu v menším rozsahu. Web je z CSS a PHP. Bližší informace na telefonu. Termín do konce měsíce.


druh práce: Hledáme řidiče nákladních vozů (kamióny sk. C) okr. Nový Jičín   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 13.10.2017 11:19 hod
kontakt: Karel Mikulec, tel. 724 336 130
email: karel.mikulec@email.cz
info: Hledáme řidiče na HPP pro vnitrostátní dopravu, o víkendech se nepracuje, čistá měsíční mzda 30.000,- Kč. Volejte ihned, nástup ihned.


druh práce: Ankieter call centrum (badania rynku)   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 13.10.2017 11:15 hod
kontakt: Marta Gawliczek
email: marta.gawliczek@cee-insight.eu
www: www.cee-insight.eu
info: Oferujemy: - możliwość pracy rano i po południu (zmiany można planować indywidualnie) w call centrum znajdującym się w Ostrawie (Marianske Hory) - pracę dorywczą idealną dla studentów, kobiet na urlopie macierzyńskim, emerytów, bezrobotnych - wynagrodzenie godzinowe 120 CZK/godz. - interesującą pracę w młodym i przyjaznym gronie W żadnym przypadku nie zajmujemy się sprzedażą! Oczekujemy: - komunikatywność - doświadczenia w call centrum nie są wymagane, ale mile widziane - pozytywne podejście - ochotę zdobywać nowe doświadczenia - podstawy pracy z komputerem - biegłą znajomość języka polskiego w mowie i piśmie Prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie CV w języku polskim na adres mailowy: marta.gawliczek@cee-insight.eu


druh práce: Pomocné práce ve skladu na ohýbání plechu v Ostravě - Kunčičkách   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 11.10.2017 12:47 hod
kontakt: Tomáš Vojtek, tel.: 732 151 060
email: tomas.vojtek@bscstav.cz
www: www.bscstav.cz
info: Hledáme brigádníka na výpomoc ve skladu na ohýbání plechu v Ostravě - Kunčičkách. Mzda 90 Kč/hod.


druh práce: Údržba zahrady ve Václavovicích (točna MHD)   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 11.10.2017 12:42 hod
kontakt: Pan Karel Šmíra, tel. 606 456 225
email: mondoreality@centrum.cz
info: Hledáme schopného muže či ženu pro manuální práce na zahradě. Může být důchodce (zahradník) i student. Pracovní doba i odměna dohodou.


druh práce: Občasný úklid bytu 3+1 Ostrava-Výškovice
datum zveřejnění: 10.10.2017 10:03 hod
kontakt: 774 899 647
info: Vhodné pro ženy


druh práce: Výkop jílu a jeho odvoz v Ostravě Heřmanicích   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 06.10.2017 12:59 hod
kontakt: Petr Górecki, tel. 777 666 097
email: petr@gorecki.cz
info: Pro práci na zvětšování sklepa v Ostravě Heřmanicích hledám spolehlivého chlapa pro výkop a vývoz jílu. Práce je tedy možná i za deště. Nástup možný ihned. Výplata hotově každý pátek. Flexibilní doba práce (domluvíme se, jak vám to bude vyhovovat) Odměna kolem 70,- Kč za hodinu.


druh práce: Obchodní zástupce (Prodej čistících prostředků) Ostrava-Zábřeh   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 04.10.2017 11:59 hod
kontakt: Petr Stibor 736657373
email: petr.stibor871@seznam.cz
www: www.betax.cz
info: Hledáme schopného a komunikativního člověka na pozici obchodního zástupce pro zavedenou firmu. Druh práce: Prodej čistících prostředků Požadujeme: Živnostenský list, řp. skupiny B, komunikativnost, vysoké pracovní nasazení. Odměna formou provize.


druh práce: Lektor/ka angličtiny pro oblast Ostrava, Frýdek-Místek a blízké okolí (Vratimov, Šenov, ...)   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 03.10.2017 15:31 hod
kontakt: Petr Mikeska, tel: 774 427 444
email: kepaxenglish@gmail.com
info: Hledáme lektorku angličtiny pro oblast Ostrava, Frýdek-Místke a blízké okolí (Vratimov, Šenov, ...). Nabízíme: nástup ihned, pracovní poměr na DPP/ŽL, nástupní mzda 160 -180 Kč/ hod + bonusy. Požadujeme: ukončené nebo probíhající vysokoškolské vzdělání (min. Bc.), jazykový certifikát/státní zkoušku na úrovni C1 časovou flexibilitu, ochotu cestovat za našimi klienty. Výhodou: výuka přes skype, zkušenosti s výkou dětí. Životopisy zasílejte na e-mail: kepaxenglish@gmail.com, vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.


druh práce: ELEKTROMECHANIK/ČKA PRO SILNO A SLABOPROUD Ostrava-Vítkovice   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 03.10.2017 13:30 hod
kontakt: KMO-Klimamontáže Ostrava s.r.o., Vrázova 1316/35, 703 00 Ostrava Vítkovice, Kateřina Škorupová, tel.: 596 237 378
email: kmoklima@kmoklima.cz
www: www.kmoklima.cz
info: Požadujeme: - vyučení v oboru, - vyhlášku č. 50,- řidičský průkaz sk. "B". Nabízíme: pracovní úvazek plný, nástup dohodou. Místo výkonu práce: Vrázova 35, Ostrava Vítkovice. Životopisy prosíme posílat emailem, nechodit osobně.


druh práce: Administrativní pracovník - pořízování dokladů do programu a zajišťování objednávek Ostrava centrum
datum zveřejnění: 02.10.2017 10:46 hod
kontakt: David Kubačák, tel. 733602144
email: kubacak@fillreal.cz
www: www.fillreal.cz
info: Brigáda obsahuje: - pracovní úvazek na cca 20 hod. týdně/brigáda - pracovní náplň - zajišťování pravidelných kontrol, oprav a revizí domu, komunikace s firmami, které provádějí jednotlivé opravy a revize domu, vystavování objednávek, zpracování došlých revizních zpráv do programu na správu domu, - odměna 80,-Kč/hodina, po zaučení odměna až 90,-Kč/hodina - vzdělání v technickém/stavební oboru vítáno - s programem na správu budov zaučíme nástup možný ihned. Kontaktní osoba ohledně brigády je David Kubačák, tel. 733602144, e-mail: kubacak@fillreal.cz. Zájemci o brigádu, ať zasílají své životopisy na e-mail.


druh práce: Administrativní pracovník na recepci Ostrava centrum   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 02.10.2017 10:46 hod
kontakt: David Kubačák, tel. 733602144
email: kubacak@fillreal.cz
www: www.fillreal.cz
info: -pracovní úvazek na cca 20 hod. týdně/brigáda v pondělí a středu, -pracovní náplň - komunikace s klienty, obstarávání pošty, rozesílání faktur, zajišťování objednávek, třídění došlé pošty a přijatých dokladů a další administrativní práce, - 80,-Kč/hodina, po zaučení odměna až 90,-Kč/hodina s programem na správu domu zaučíme, - nástup možný ihned. Kontaktní osoba ohledně brigády je David Kubačák, tel. 733602144, e-mail: kubacak@fillreal.cz. Zájemci o brigádu, ať zasílají své životopisy na e-mail.


druh práce: prodavačka v kantýně v Ostravě-Mariánských Horách   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 29.09.2017 16:13 hod
kontakt: Supíková Jarmila, mobil 736642171
email: info@rakovecka.cz
www: www.rakovecka.cz
info: Přijmeme paní na výdej jídel do kantýny v Ostravě-Mariánských Horách na 6hod. pracovní úvazek pondělí-pátek.


druh práce: kuchař do restaurace u Vratimova
datum zveřejnění: 29.09.2017 16:13 hod
kontakt: Supíková Jarmila, mobil 736642171
email: info@rakovecka.cz
www: www.rakovecka.cz
info: Přijmeme kuchaře na výpomoc do restaurace u Vratimova.


druh práce: Zedník/obkladač
datum zveřejnění: 29.09.2017 16:13 hod
kontakt: Tomáš Novák, 732111800
email: t.novak@empire-reality.cz
www: www.empire-reality.cz
info: Dobrý den, do naši firmy hledáme kolegu na pozici zedníka, plat 15 000 - 20 000 Kč, forma spolupráce dle dohody na osobním pohovoru. V případě zájmu kontaktujte: Tomáš Novák, projekt manažer, Tel 732111800, t.novak@empire-reality.cz


druh práce: Telefonista
datum zveřejnění: 29.09.2017 16:12 hod
kontakt: Iveta Žilová, 603389685
email: kariera@empire-finance.cz
www: www.empire-finance.cz/
info: Dobrý den, do naši firmy v Ostravě hledáme nové kolegy na pozici telefonisty. Hodinová mzda činí 150 Kč/hod, pracovní doba je flexibilní - ideálně pondělí - pátek cca 80-100 hodin. Vhodné pro studenty SŠ a VŠ.Předchozí zkušenosti nejsou nutné, vše Vás naučíme :) Vaše životopisy zasílejte na uvedený mail.


druh práce: Roznášení letáků - Ostrava
datum zveřejnění: 26.09.2017 09:34 hod
kontakt: BIALEK s.r.o., 774366601
email: vaclav.bialek@email.cz
info: Přijmeme brigádníka na roznos letáků v Ostravě. Práce dle Vašich časových možností, vhodné pro studenty. Volejte na tel.: 774366601


druh práce: Elektrikář   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 25.09.2017 10:43 hod
kontakt: Vobecký Ivo Telefon : 602 712 802
email: vobecky.ivo@seznam.cz
info: Hledáme silnoprodé elektrikáře na dohodu o provedení práce. Bližší informace při osobním jednání.


druh práce: asistent(ka) projektového manažera a posila týmu
datum zveřejnění: 24.09.2017 16:58 hod
kontakt: Mira Vlach, 774 182 840
email: mv@miravlach.cz
www: www.skolenipm.cz
info: Hledám posilu do týmu pro rozvoj služby Banka projektů a podporu při pořádání eventů a řízení projektů. Během spolupráce nahlédneš pořádně do perspektivního oboru řízení projektů a poznáš spoustu špičkových profesionálů. V případě zájmu získáš postupně i manažerskou praxi. Vhodné zejména pro studenty ekonomického směru, ideálně i nižších ročníků. Předchozí zkušenosti nejsou nutné. Nehledám supertalent. Stačí pracovitost, proaktivita, ochota učit se a získat během studia praxi, díky které se nebudeš muset v budoucnu bát o práci. Práce je pružná, většinově se dá dělat i na dálku, přesto je kvůli snazší spolupráci nutná Ostrava jako místo pobytu. Pro více info: http://www.skolenipm.cz/lektor/ (o mě jako garantovi spolupráce) http://www.skolenipm.cz/ohlasy/ (ohlasy mých klientů) http://www.banka-projektu.cz/ (více o Bance projektů) Věřím, že v Ostravě jsou kromě práce v supermarketu nebo za barem i další zajímavé studentské práce, ale jestli Tě tahle příležitost zaujala, zariskuj, napiš mi na mv@miravlach.cz a dej mi dost důvodů, abych chtěl spolupracovat právě s Tebou.


druh práce: Květinový kurýr I-KVETINY.CZ - Ostrava Vítkovice   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 22.09.2017 08:59 hod
kontakt: Hájek Vašek, 728765030
email: hajek@i-kvetiny.cz
www: www.i-kvetiny.cz
info: Online květinářství I-KVETINY.CZ hledá nové kurýry do týmu pro provozovnu ve Vítkovicích. Máme vlastní rozvozový systém, telefony/navigace a čistá, nová auta. Je dobré se orientovat v Ostravě, ale není to podmínkou. Směny lze plánovat. Jedná se o zábavnou a příjemnou práci. Praxe NENÍ potřeba. POŽADUJEME - spolehlivost a odpovědnost, slušné a příjemné vystupování. NABÍZÍME - mzda 85Kč/hod + díška, výplata do 5. dne v měsíci, slevu na nákup, plánování směn, dlouhodobou spolupráci. Pro více informací volejte a nebo napište email.


druh práce: Grillman - Eatmeat Ostrava   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 20.09.2017 20:06 hod
kontakt: Michal Španěl 776739642
email: michal@eatmeat.cz
www: www.eatmeat.cz
info: Eatmeat streetfood v Ostravě na Poštovní ulici, hledá dalšího grillmana na brigádu! Jestli máš rád maso a hledáš brigádu ke škole, tak otevři email a napiš na michal@eatmeat.cz


druh práce: Rozvoz pizzy   - SPĚCHÁ!
datum zveřejnění: 18.09.2017 23:16 hod
kontakt: Věra Dovičáková,733785152
email: v.dovicakova@seznam.cz
info: Přijmeme brygádniky na rozvoz pizzy, směny ranní,odpolední acelodenní plat až 90kč na hod.Kontakt :
JOB-centrum Ostrava, s.r.o.
koleje VŠB-TUO, budova A, 3. patro, Studentská 1770/1, Ostrava Poruba, 700 32
Mobil: 603 451 105 , Tel.: 596 914 178 , Fax: 596 911 856
Pracovní dny 8:00 -12:00 a 12:45 - 16:00 hodin , E-mail: info@jobcentrum.cz
 
© 1990 - 2017 JOB-centrum Ostrava, s.r.o., programming SE-MO Data s.r.o.