Jak získat brigádu   

Následující informace Vám mají pomoci jednoduše a rychle si u nás najít "tu svou" brigádu

Kontaktujte náš dispečink :


1) Telefonicky

Každý pracovní den od 8:00 do 16:00 hodin telefoním čísle 596 914 178 (zákazníci PODA zdarma) nebo na mobilní čísle 603 451 105.

2) Prostřednictvím internetu - DOPORUČUJEME !

Kdykoliv z pohodlí domova, školní učebny či internetové kavárny se můžete na naší internetové stránce zdarma zapsat do elektronického systému iJOB přesně svůj požadavek na brigádu plus nechat nám o sobě pár informací. Současně si můžete nechat zdarma zasílat aktuální nabídky našich brigád na svůj e-mail nebo přímo na mobilní telefon. Pokud nemáte přístup k internetu, můžete využít zdarma 2 veřejné počítače v naší kanceláři.

3) Osobně - NEJLÉPE AŽ V PŘÍPADĚ REZERVACE KONKRÉTNÍ BRIGÁDY

Každý pracovní den od 8:00 do 16:00 hodin v naší kanceláři koleje VŠB-TUO, budova A 3.patro, Ostrava Poruba, Studentská 1770/1 (mapka areálu VŠB-TU Ostrava), dostanete se k nám přímo autobusy MHD (40,37,20) přímo k areálu kolejí nebo tramvají k restauraci Slovan (jízdní řád DP Ostrava) a dále pěšky kolem areálu školy VŠB-TU Ostrava. Přijíždíte-li vlakem, pak na nádraží Ostrava Svinov (jízdní řád ČD) a odsud opět nejlépe tramvají.


Další postup při kontaktu s námi (osobním či telefonickém) :

Zeptáme se Vás na Vaše časové možnosti, průkazy (např.zdravotní), věk a navrhneme Vám z aktuální nabídky optimální brigádu pro Vás.

Pokud se Vám bude některá z nabízených možností líbit, při telefonickém kontaktu Vám vybranou brigádu do určité hodiny rezervujeme, aby jste si k nám mohli v klidu dojít sepsat Seznámení zaměstnance s právy a povinnostmi, které pro něj z Pracovních smluv vyplývají a s pracovními a mzdovými podmínkami, za nichž má práce konat dle § 31 Zákoníku práce č.262/2006 Sb., převzít Pokyn k dočasnému přidělení a veškeré důležité informace o brigádě (např. orientační mapku místa).

Pokud se Vám bude některá z nabízených možností líbit, u nás v kanceláři s Vámi ihned sepíšeme Seznámení zaměstnance s právy a povinnostmi, které pro něj z Pracovních smluv vyplývají a s pracovními a mzdovými podmínkami, za nichž má práce konat dle § 31 Zákoníku práce č.262/2006 Sb., jehož znění si odnesete sebou domů a jste povinni je na brigádě dodržovat.

Řekneme a písemně v Pokynu o dočasném přidělení Vám předáme všechny důležité informace o brigádě (místo nástupu, den, čas, dopravu, oblečení, druh práce, hrubou mzdu, dobu trvání, u koho se hlásit, co mít sebou), aby jste si mohli bez problémů a v klidu vydělávat.

V případě, že nebudete moci na domluvenou brigádu ze zákonem daných důvodů nastoupit (nemoc, úmrtí v rodině atp.), musíte nás o tom včas předem informovat jakmile se to dozvíte - telefonicky, smskou, emailem - abychom za Vás mohli najít náhradu.

Na místě pracujete podle pokynů lidí dané firmy, ti Vám zadávají práci, hodnotí její výkon a podepisují docházkové lístky.

Kvalitu a kvantitu práce může Váš nadřízený ohodnotit na docházkový lístek tím, že po ukončení práce Vám podepisuje počet odpracovaných hodin a může hodiny přidat nebo i ubrat dle Vašeho výkonu v mezích zákona.

Práce potvrzená na docházkovém lístku Vám bude vždy jednou měsíčně vyplacena přímo v naší kanceláři (určená středa v měsíci), na Vaše konto nebo poštou na Vámi udanou adresu. Jen musíte nejpozději do pondělní půlnoci před nejbližšín výplatním termínem u nás odevzdat docházkový lístek.

Přečtěte si také detailnější informace o brigádách.