Inzerce a nabídky práce a brigád od firem, Zprostředkování zaměstnání   


Zprostředkování zaměstnání

Prvotně se při poptávce Vaší firmy rozhodujeme, zda pro Vás hledat vhodné zaměstnance v našich databázích (na základě Smlouvy o zprostředkování) nebo rovnou využít Inzerce volných brigád a prací. Cena za zprostředkování je dle složitosti hledané pozice ve výši jedno až dvanáctinásobku hrubé mzdy zprostředkovaného zaměstnance (+DPH 21%). Pokud při hledání vhodného zaměstnance pro Vás nenalezneneme, nebo námi oslovení uchazeči z naší databáze nemají zájem, doporučíme Vám využít naší Inzerce volných brigád a prací.

Inzerce a nabídky práce a brigád od firem

Inzerci lze využít rovnou, bez předchozího pokusu o zprostředkování, zasláním inzerátu na email info@jobcentrum.cz ve struktuře Druh práce (název pozice), Kontakt (jméno, funkce a pozice kontaktní osoby, telefon, adresa…), Web/FB inzerenta, Email inzerenta, Informace k nabízené pozici (pro koho je vhodná, brigáda/zkrácený/plný pracovní poměr, detailní náplň práce, požadavky na uchazeče, odměňování…..) Inzerce u nás prochází pouze legislativní kontrolou (např. dodržování minimální a zaručené mzdy, zákaz diskriminace atp.).
JOB-centrum v těchto nabídkách nic negarantuje, vše je výhradně na dohodě mezi zájemcem a izerentem.

Podmínky pro inzerenty

Cena za zveřejnění jednoho inzerátu je 1.000,- Kč včetně DPH na dobu maximálně 2 měsíců. Po zaslání inzerátu provedeme jeho kontrolu, a pokud bude splňovat podmínky, zašleme Vám údaje k platbě. Po uhrazení Váš inzerát ihned zveřejníme. Svěšení je možné kdykoliv na základě Vašeho telefonátu, SMS nebo emailu.
TIP: Za cenu 2.000,- Kč včetně DPH zde můžete mít umístěn exkluzivní inzerát jako TOP nabídku na 1. až 3.pozici v rámečku. TOP nabídku si můžete zvolit už při zaslání inzerátu.


Druh práce: Logistika, kontrolní práce a řidič VZV v pivovaru

Datum zveřejnění: 11.01.2023 13:20 hod
Kontakt: Pivovar Ostravar, Hornopolní 57, Ostrava 1, Tel.: 596 650 111
E-mail: ostravar@molsoncoors.com
WWW: www.ostravar.cz/pivovar
Informace: Pivovar Ostravar, člen skupiny Pivovary Staropramen, hledá na hlavní pracovní poměr pro směnný provoz zaměstnance do kombinace prací logistika, kontrolní práce, řidič VZV.


Druh práce: JIŽ VYRÁBÍME! Kariéra v již fungující a vyrábějící Tesla Gigafactory Berlín, k dispozici jsou stovky pozic. Pomozte urychlit globální přechod k udržitelným zdrojům energie!

Datum zveřejnění: 25.01.2023 09:22 hod
Kontakt: Gigafactory Berlin-Brandenburg (Německo) je nejvyspělejší velkokapacitní výrobní závod elektromobilů na světě.
WWW: Tesla kariéra pozice a kontakty
Informace: Práce ve společnosti Tesla = Výroba + Akumulátorový tým + Umělá inteligence systému Autopilot + Prodej + Servis. Vyberte si, co je Vám bližší. Nezáleží na tom, odkud pocházíte, kam jste chodili do školy nebo v jakém oboru se pohybujete – pokud za sebou máte skvělé výsledky, přidejte se k nám a společně dáme budoucnosti udržitelné energie a výroby nový rozměr. Naše komunita - Odmítáme dělat věci tak, jak se dělaly vždycky. Motivováni společným závazkem k udržitelné budoucnosti usilujeme o vytvoření inkluzivního prostředí, ve kterém mohou uspět všichni – bez ohledu na pohlaví, etnicitu, vyznání, věk nebo původ. Život ve společnosti Tesla - Firemní hierarchii a byrokratické konvence jsme nahradili otevřenou komunikací a pracovním prostředím založeným na vzájemné spolupráci. Díky podpoře bezpečné, inovativní a inkluzivní kultury má místo u stolu každý, kdo má talent, energii a soustředí se na řešení těžkých problémů. Výhody a mnoho dalšího - Díky flexibilnímu plánování, fitness vybavení, výhodám v oblasti akcií a zaměstnaneckým pojištěním a slevám pro všechny investujeme do členů týmu, abychom jim pomohli v co nejlepší práci a posunuli je v kariéře. Na našem webu najdete všechny aktuálně otevřené pozice. Je z čeho vybírat.


Druh práce: Stále můžete nastoupit na stáže pro studenty v již fungující a vyrábějící Tesla Gigafactory Berlín, k dispozici jsou stovky pozic. Pomozte urychlit globální přechod k udržitelným zdrojům energie

Datum zveřejnění: 21.01.2023 15:53 hod
Kontakt: Gigafactory Berlin-Brandenburg (Německo) je nejvyspělejší velkokapacitní výrobní závod elektromobilů na světě.
WWW: Tesla stáže a kontakty
Informace: Příležitosti pro studenty - Stážisté společnosti Tesla řeší praktické projekty a výzvy v oblasti designu, neustále převracejí konvenční postupy a posouvají hranice. Od stážistů očekáváme stejně kvalitní výsledky jako od našich zaměstnanců na stálý úvazek – proto u nás také často stálý úvazek najdou. Síť otevřená všem - Zažijte individuální mentorování, interaktivní networkingové akce a týdenní semináře v naší výjimečné komunitě odborníků. Stážisté společnosti Tesla spolupracují napříč obory a produktovými řadami, bez ohledu na hranice. Všichni se podílejí na naší společné misi urychlit ve světě přechod k udržitelným zdrojům energie. „Stáže ve společnosti Tesla jsou výjimečné, protože s vámi po tři měsíce jednají jako s každým jiným zaměstnancem. Cítila jsem, že mám skutečně možnost něco změnit.“ - Kate P. Bývalá stážistka v projektu počítačového zpracování obrazu pro Autopilot. Dnes personální produktová manažerka pro umělou inteligenci. „Zaměstnanci Tesly jsou zkrátka parta technických šílenců nadšených do práce na jedinečných produktech. Jako stážista můžete mluvit s kýmkoli ve firmě. Lidé se rádi podělí o informace, na čem pracují, v čem je to skvělé a v čem náročné.“ - Jake E. Bývalý stážista v oblasti testování. Dnes seniorní specialista na testování. „Stáž ve společnosti Tesla, to jsou mimořádně zajímavé projekty, vysoká míra odpovědnosti, skvělá komunita kolegů a bezkonkurenční příležitosti rozvíjet se.“ - Aishwarya V. Bývalá stážistka ve strojírenství. Dnes strojní inženýrka.