Inzerce a nabídky práce a brigád od firem, Zprostředkování zaměstnání   


Zprostředkování zaměstnání

Prvotně se při poptávce Vaší firmy rozhodujeme, zda pro Vás hledat vhodné zaměstnance v našich databázích (na základě Smlouvy o zprostředkování) nebo rovnou využít Inzerce volných brigád a prací. Cena za zprostředkování je dle složitosti hledané pozice ve výši jedno až dvanáctinásobku hrubé mzdy zprostředkovaného zaměstnance (+DPH 21%). Pokud při hledání vhodného zaměstnance pro Vás nenalezneneme, nebo námi oslovení uchazeči z naší databáze nemají zájem, doporučíme Vám využít naší Inzerce volných brigád a prací.

Inzerce a nabídky práce a brigád od firem

Inzerci lze využít rovnou, bez předchozího pokusu o zprostředkování, zasláním inzerátu na email info@jobcentrum.cz ve struktuře Druh práce (název pozice), Kontakt (jméno, funkce a pozice kontaktní osoby, telefon, adresa…), Web/FB inzerenta, Email inzerenta, Informace k nabízené pozici (pro koho je vhodná, brigáda/zkrácený/plný pracovní poměr, detailní náplň práce, požadavky na uchazeče, odměňování…..) Inzerce u nás prochází pouze legislativní kontrolou (např. dodržování minimální a zaručené mzdy, zákaz diskriminace atp.).
JOB-centrum v těchto nabídkách nic negarantuje, vše je výhradně na dohodě mezi zájemcem a izerentem.

Podmínky pro inzerenty

Cena za zveřejnění jednoho inzerátu je 1.000,- Kč včetně DPH na dobu maximálně 2 měsíců. Po zaslání inzerátu provedeme jeho kontrolu, a pokud bude splňovat podmínky, zašleme Vám údaje k platbě. Po uhrazení Váš inzerát ihned zveřejníme. Svěšení je možné kdykoliv na základě Vašeho telefonátu, SMS nebo emailu.
TIP: Za cenu 2.000,- Kč včetně DPH zde můžete mít umístěn exkluzivní inzerát jako TOP nabídku na 1. až 3.pozici v rámečku. TOP nabídku si můžete zvolit už při zaslání inzerátu.


Druh práce: Elektronik v pivovaru Ostravar

Datum zveřejnění: 06.11.2023 13:25 hod
Kontakt: pro více informací Pivovary Staropramen, s.r.o., Pivovar Ostravatr, Martin Mohr, tel. 596 650 111, Hornopolní 1075/57, 702 00 Ostrava
E-mail: ostravar@molsoncoors.com
WWW: pivovarystaropramen.jobs.cz
Informace: JAK MŮŽE VYPADAT TVŮJ TÝDEN ANEB CO BUDEŠ U NÁS DĚLAT? Hledáme elektronika s platnou vyhláškou 50 do 3-směnného provozu. Náplň práce:
- kontrola všech výrobních linek během směny, diagnostika poruch, provádění oprav a seřizování strojů a zařízení
- základní preventivní údržba všech strojů a řídících systémů na provozech
- preventivní údržba strojů, elekroinstalační práce
- zadávání dat o provedené údržbě do PC
- znalost Siemens Simatic výhodou
- řidičský průkaz B.
Samostatnost, Priorizace úkolů, Logické uvažování. Budeš vykonávat preventivní, rutinní a prediktivn údržbu na elektrických zařízeních a dále přijímat vhodná korektivní opatření provozuschopnosti elektrotechnických zařízení v závodě. Čeká se od Tebe eliminace počtu opakujících se poruch a problémů tak, aby se co nejvíc snížily prostoje ve výrobě. Proaktivně hledáš a odstraňuješ kořenovou příčinu problému. S kolegy se střídáš na pracovní pohotovosti v době mimo výrobu a přes víkendy. Řádně eviduješ pohyb ve skladu náhradních dílů a dáváš podněty na jeho optimalizaci. Spolupracuješ s externími firmami a napříč technickým servisem.
PROČ BYS MĚL/A PRACOVAT ZROVNA U NÁS?
Je zde velká možnost kariérního růstu. Jsme veliká společnost a ta nabízí spoustu možností. Většina našich výrobních manažerů se vypracovala z podobných pozic. Ač je naše firma veliká, naše výroba je skoro až rodinná. Lidí tu na směně nepotkáš zase tolik. Oproti jiným výrobním firmám máme jednu velkou výhodu - sídlíme v širším centru Ostravy a dostupnost je tak výborná.
CO BY TĚ MOHLO ODRADIT?
V průběhu roku je zde poměrně příjemně, v létě je tu však opravdu velké teplo. V některých úsecích je zase velký hluk.
CO BUDEŠ POTŘEBOVAT K HLADKÉMU FUNGOVÁNÍ NA TÉTO POZICI?
Neměl by Ti vadit třísměnný provoz od pondělí do pátku. Relevantní praxi na podobné pozici (alespoň rok). Platná vyhláška 1978/50, §6 nebo vyšší (zkrátka tak, abys mohl/a dělat samostatně). Zkušenosti s prací s elektro-dokumentací.
NABÍZÍME:
Možnost dalšího odborného a profesního vzdělávání a rozvoje. Možnost prosadit a realizovat své nápady pro zajištění větší efektivity. Budeš pracovat v pivovaru, takže můžeš čekat veškeré s tím spojené výhody 🙂. Kromě Ostravaru vaříme třeba Mustang nebo Černou Barboru a distribuujeme značky jako Stella Artois, Corona, Hoegaarden, Guiness, Leffe či Blue Moon. Příležitost participovat na programu "Doporuč kamaráda", v rámci něhož si můžeš za každé doporučení nového kandidáta vydělat 10.000 - 20.000, podle náročnosti obsazení pozice Nabitou kartu BenefitPlus, a sice 7.500 korun ročně. Životní a úrazové pojištění. Samozřejmě, máme i klasické benefity: stravenky v hodnotě 100 Kč, 5 týdnů dovolené a další.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.
INFORMACE O POZICI
TYP ÚVAZKU Práce na plný úvazek
DÉLKA PRACOVNÍHO POMĚRU Na dobu neurčitou
TYP SMLUVNÍHO VZTAHU Pracovní smlouva
BENEFITY Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
POŽADOVANÉ JAZYKY Čeština (pokročilá)
POŽADOVANÉ VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
MÍSTO PRACOVIŠTĚ Hornopolní 1075/57, 70200 Ostrava, Česká republika.


Druh práce: Připoj se k našemu týmu stevardů a stevardek Regiojet - Praha, Brno, Havířov, Bratislava, Košice

Datum zveřejnění: 05.11.2023 17:52 hod
Kontakt: Dej nám o sobě vědět
E-mail: Dej nám o sobě vědět
WWW: Dej nám o sobě vědět
Informace: Miluješ cestování a hledáš práci plnou zážitků? Staň se stevardem v našem žlutém vlaku, vydělej si super peníze a splň si svoje sny! Čeká na tebe mzda až 35 000 Kč čistého! Být součástí RegioJetu znamená poznávání nových přátel, spoustu benefitů a slev a hlavně navštívíš každý den tolik měst, kolik většina tvých známých nenavštíví ani za rok. Hledáme právě tebe!
Co je potřeba? Bylo ti 18. Baví tě učit se novým věcem. Víš, že vlaky jezdí v pátky i svátky. Nevadí ti, že některé dny nebudeš spát doma. Víš, že i když má člověk špatný den, s úsměvem to jde líp. Nemáš žádná větší zdravotní omezení, která ti mohou bránit v práci. Velká výhoda je zkušenost z pohostinství. Podmínkou je, že se domluvíš česky i anglicky, přece jen budeš cestovat po Evropě :-).
Na co se můžeš těšit? Nebudeš tápat, všechno tě naučí naši fajn lektoři. Poznáš skvělý tým kolegů. Vyděláš si až 35 000 Kč v čistém. Čeká tě 5 týdnů dovolené a spousta benefitů. Cestování nebude rutina pro tebe ani pro cestující.
Jaká bude tvoje cesta u nás? Budeš součástí posádky vlaku a zajišťovat pohodovou cestu. Budeš podávat občerstvení a pomáhat našim cestujícím. Budeš se usmívat, pečovat o cestující a vědět, že s kolegy jste skvělá parta. Touto pozicí to nekončí! Můžeš v RegioJetu rozjet svoji kariéru. Dej nám o sobě vědět


Druh práce: JIŽ VYRÁBÍME! Kariéra v již fungující a vyrábějící Tesla Gigafactory Berlín, k dispozici jsou stovky pozic. Pomozte urychlit globální přechod k udržitelným zdrojům energie!

Datum zveřejnění: 04.11.2023 09:22 hod
Kontakt: Gigafactory Berlin-Brandenburg (Německo) je nejvyspělejší velkokapacitní výrobní závod elektromobilů na světě.
WWW: Tesla kariéra pozice a kontakty
Informace: Práce ve společnosti Tesla = Výroba + Akumulátorový tým + Umělá inteligence systému Autopilot + Prodej + Servis. Vyberte si, co je Vám bližší. Nezáleží na tom, odkud pocházíte, kam jste chodili do školy nebo v jakém oboru se pohybujete – pokud za sebou máte skvělé výsledky, přidejte se k nám a společně dáme budoucnosti udržitelné energie a výroby nový rozměr. Naše komunita - Odmítáme dělat věci tak, jak se dělaly vždycky. Motivováni společným závazkem k udržitelné budoucnosti usilujeme o vytvoření inkluzivního prostředí, ve kterém mohou uspět všichni – bez ohledu na pohlaví, etnicitu, vyznání, věk nebo původ. Život ve společnosti Tesla - Firemní hierarchii a byrokratické konvence jsme nahradili otevřenou komunikací a pracovním prostředím založeným na vzájemné spolupráci. Díky podpoře bezpečné, inovativní a inkluzivní kultury má místo u stolu každý, kdo má talent, energii a soustředí se na řešení těžkých problémů. Výhody a mnoho dalšího - Díky flexibilnímu plánování, fitness vybavení, výhodám v oblasti akcií a zaměstnaneckým pojištěním a slevám pro všechny investujeme do členů týmu, abychom jim pomohli v co nejlepší práci a posunuli je v kariéře. Na našem webu najdete všechny aktuálně otevřené pozice. Je z čeho vybírat.


Druh práce: Stále můžete nastoupit na stáže pro studenty v již fungující a vyrábějící Tesla Gigafactory Berlín, k dispozici jsou stovky pozic. Pomozte urychlit globální přechod k udržitelným zdrojům energie!

Datum zveřejnění: 03.11.2023 15:53 hod
Kontakt: Gigafactory Berlin-Brandenburg (Německo) je nejvyspělejší velkokapacitní výrobní závod elektromobilů na světě.
WWW: Tesla stáže a kontakty
Informace: Příležitosti pro studenty - Stážisté společnosti Tesla řeší praktické projekty a výzvy v oblasti designu, neustále převracejí konvenční postupy a posouvají hranice. Od stážistů očekáváme stejně kvalitní výsledky jako od našich zaměstnanců na stálý úvazek – proto u nás také často stálý úvazek najdou. Síť otevřená všem - Zažijte individuální mentorování, interaktivní networkingové akce a týdenní semináře v naší výjimečné komunitě odborníků. Stážisté společnosti Tesla spolupracují napříč obory a produktovými řadami, bez ohledu na hranice. Všichni se podílejí na naší společné misi urychlit ve světě přechod k udržitelným zdrojům energie. „Stáže ve společnosti Tesla jsou výjimečné, protože s vámi po tři měsíce jednají jako s každým jiným zaměstnancem. Cítila jsem, že mám skutečně možnost něco změnit.“ - Kate P. Bývalá stážistka v projektu počítačového zpracování obrazu pro Autopilot. Dnes personální produktová manažerka pro umělou inteligenci. „Zaměstnanci Tesly jsou zkrátka parta technických šílenců nadšených do práce na jedinečných produktech. Jako stážista můžete mluvit s kýmkoli ve firmě. Lidé se rádi podělí o informace, na čem pracují, v čem je to skvělé a v čem náročné.“ - Jake E. Bývalý stážista v oblasti testování. Dnes seniorní specialista na testování. „Stáž ve společnosti Tesla, to jsou mimořádně zajímavé projekty, vysoká míra odpovědnosti, skvělá komunita kolegů a bezkonkurenční příležitosti rozvíjet se.“ - Aishwarya V. Bývalá stážistka ve strojírenství. Dnes strojní inženýrka.