Kdo nám dluží ?   

JOB-centrum Ostrava, s.r.o. zaručuje každému svému brigádníkovi, pokud se nedopustil žádného prohřešku vůči pracovnímu řádu, že dostane svou mzdu v pravidelných 14-ti denních výplatních termínech. A to i přesto, že mnoho firem je s placením mezd zaměstnancům poněkud na štíru, o placení faktur ani nemluvě.

Takové firmy pak většinou nezaplatí včas ani JOB-centru Ostrava, nebo se nemají k placení vůbec. Tím sprostě ukradou práci, kterou brigádníci JOB-centra u této firmy vykonali. JOB-centrum Ostrava mzdy brigádníkům hradí vždy dopředu ze své finanční rezervy. A ještě z mezd odvádí daně i pojistné státu. Že nejde o levnou záležitost je asi každému jasné. Na neseriózní firmy pak doplácíme všichni.

Abychom chránili studenty při výběru brigád a slušné lidi a firmy před neplatiči a podvodníky, pravidelně zde zveřéjňujeme přehled, řazený dle data vzniku dluhu od těch nejnovějších po ty nejstarší, a doufáme v jejich brzké laskavé uhrazení. Zároveň touto cestou děkujeme těm firmám a společnostem, které tak již učinily.
Níže uvedené společnosti jsou v prodlení s placením většinou déle než 1 měsíc od řádné splatnosti. Ve skutečnosti je krátkodobých dlužníků ještě mnohem více.


Pokud v uvedených společnostech pracují Vaši příbuzní či
známí, apelujte prosím na ně, poškozují tím i Vás !


Dlužníci JOB-centra Ostrava, s.r.o.

Aktuálně se o většinu našich dlužníků stará již exekutorská kancelář z Přerova JUDr. Jícha (kdysi JUDr.Vrána).

Napište nám, jak by jste proti dlužníkům postupovali Vy, nebo jak nám můžete s vymožením dluhů pomoci.“