Tiskopisy   Potvrzení o docházce

Zde si můžete po předchozí dohodě s námi vytisknout potvrzení o docházce do práce, pokud si již k nám nestihnete vyjímečně přijet včas pro pokyn k dočasnému přidělení práce.

PDF


Zplnomocnění k převzetí mzdy

Odtud si můžete zkopírovat a vytisknout zplnomocnění k převzetí mzdy, kterým můžete zplnomocnit třeba svého kamaráda/ku, aby Vám u nás vyzvedl v době řádného výplatního termínu Vaši mzdu. Váš kamarád/ka bude kromě tohoto správně vyplněného zplnomocnění potřebovat ještě svůj občanský průkaz.

PDF   |   DOC


Žádost o zasílání mzdy na bankovní účet

Odtud si můžete zkopírovat a vytisknout žádost o zaslání mzdy na Váš bankovní účet. Pro výplatu si potom už k nám do kanceláře nemusíte chodit a navíc Vám budeme peníze zasílat již den před výplatním termínem. Pokud máte bankouvní účet v Komerční bance, budete mít mzdu k dispozici již ten den ráno, tedy již před začátkem řádného výplatního termínu.

PDF   |   DOC


Žádost o zrušení zasílání mzdy na bankovní účet

Odtud si můžete zkopírovat a vytisknout žádost o zrušení zaslání mzdy na Váš bankovní účet. Pro výplatu si potom musíte chodit osobně v řádných výplatních termínech, nebo vám budou peníze následující den zaslány složenkou na Vaše náklady na Vaši adresu uvedenou ve smlouvě nebo dohodě.

PDF   |   DOC


Informace k souborům

Pokud memáte prohlížeč PDF souborů (Acrobat Reader) můžete si jej v české verzi stáhnout zde


Napište nám, zda Vám zde nějaký formulář chybí nebo co by jste dále navrhovali.“