2017 <-|           Novinky v roce 2016           |-> 2015     


22.prosince 2016

Šťastný Nový rok 2017 Vám přeje Vaše JOB-centrum Ostrava! Dovolujeme si Vás informovat o novoročním provozu. Od pátku 23.12.2016 do pondělí 2.ledna 2017 je naše kancelář pro veřejnost uzavřena. V těchto dnech bude probíhat mj. překlopení databází, HW a SW zabezpečení. Těšíme se na Vás opět v úterý 3.ledna 2017. První novoroční výplatní termín je ve středu 11.ledna 2017. Docházkové lístky nutno odevzdat opět klasicky do pondělní půlnoci.

PF 2017
4. listopadu 2016

Pominuly nástupy do lavic středních a vysokých škol, ale studentů je na brigády stále málo

Každoročně JOB-centrum Ostrava nedokáže, stejně jako jiné agentury práce, překlenou výkyv na trhu práce i brigád v září a říjnu. Do lavic nastupují stovky tisíc studentů středních a vysokých škol. Tím zmizí přechodně z trhu práce. Neznají ještě přesně své rozvrhy, dochází ke změnám, studenti cestují do jiných měst, ubytovávají se, prostě na brigády jim nezbývá čas, ani pomyšlení. Do toho vstupují navíc zemědělské kampaně, jako sběr chmelu nebo ovoce. Na pár týdnů tak znásobí už tak vysokou nabídku prací. Situace se normalizuje koncem října a začátkem listopadu.
Letos však - stejně jako loni - dolehl demografický pokles v kombinaci s vysokou nabídkou práce i na brigády. Přestože máme oficiálně v evidenci Úřadů práce v ČR 380 tisíc nezaměstnaných, proti nim stojí 140 tisíc volných pracovních míst a současně pracuje denně 136 tisíc starobních důchodců. Fakticky tedy nezaměstnanost v ČR neexistuje, protože s odchodem důchodců by počet nabízených míst prakticky pokryl počet nezaměstnaných. Léty prověřená teorie trhu práce říká, že 2% nezaměstnaných právě mění místo nebo jsou to absolventi, hledající si první práci. Další 2% jsou lidé, kterým se pracovat z různých důvodů nechce nebo nevyplatí (sociální dávky, exekuce). Teprve cokoliv nad 4% je skutečná nezaměstnanost, volná pracovní síla na trhu práce, z níž si mohou podniky vybírat. V ČR je právě pouhých 5% a nebýt vysokého počtu zde pracujících osob z okolních zemí (Slovensko, Polsko, Ukrajina, Bulharsko, Rumunsko, Moldávie a další), byla by nezaměstnanost v ČR záporná.
Přestože mzdy neustále rostou, zájemců o práci tím nepřibývá. Spíše se jen stěhují za lepší nabídkou. Posuďte sami dnešní bohatou nabídku brigád, vybere si každý, největší zájem je klasicky o muže straší 18ti let:
Výroba europalet, muž nad 18 let, Sviadnov u Frýdku-Místku, směny dle výběrz 06-14, 14-22 a 22-06 hodin, 4.11.-11.11., hrubá mzda 120,- Kč/hod.
Práce ve skladu, muž nad 18 let, Ostrava-Přívoz, směny ranní 08-16 hodin, 7.11.-30.11., hrubá mzda 90,- Kč/hod.
Práce na lakovací lince, muž nad 18 let, Ostrava-Vítkovice, směny ranní a odpolední 06-14 a 14-22 hodin, 7.11.-31.12., hrubá mzda 90,- Kč/hod.
Práce na stavbě, muž nad 18 let, Ostrava-Přívoz, směny ranní 06:45-16 hodin, 7.11.-30.11., hrubá mzda: 100,- Kč/hod.
Pomocné stavební práce, muž nad 18 let, Ostrava-Přívoz, směny ranní 06:45-16 hodin, 7.11.-18.11., hrubá mzda 100,- Kč/hod.
Pomocné zahradnické práce, muž nad 18 let, Ostrava-Nová Bělá, směny ranní 07-17 hodin, 7.11.-11.11., hrubá mzda: 100,- Kč/hod.
Manipulace s izolačním materiálem, muž nad 18 let, Ostrava-Muglinov, směny ranní 06-14 hodin, 7.11.-10.11., hrubá mzda 85,- Kč/hod.
Montáž malých elektro součástí, žena nad 18 let, Ostrava Vítkovice, směny ranní 06-14 hodin, 7.11.-31.12., hrubá mzda 80,- Kč/hod.
Pomocné práce v pivovaru-zdravotní průkaz podmínkou, ženy i muži nad 18 let, Ostrava-Fifejdy, směny dle výběru 06-14, 14-22 a 22-06 hodin, 7.11.-31.12., hrubá mzda: 87,- Kč/hod.
Pomocné zahradnické práce, ženy i muži nad 18 let, Havířov, směny ranní 06-14 hodin, 7.11.-30.11., hrubá mzda: 80,- Kč/hod..
Současně prakticky neustále příchází další nové nabídky nebo se stávající prodlužují do konce listopadu či roku 2016.

25. srpna 2016

Prázdninové brigádní šílenstí se letos nekonalo

Každoročně se JOB-centrum Ostrava chystá na prázdninové zvýšení provozu. Zaměstnanci podniků vyrážejí na dovolené, studenti mají volno, ideální doba na brigády. Letos bylo zvýšení provozu už počátkem roku - díky chybějícím brigádníkům a kladlo na pracovníky JOB-centra vysoké nároky. O prázdninách mělo dojít ke klasickému každoročnímu skokovému nárůstu počtu brigádníků ve firmách.
Kupodivu, nekonal se. Zřejmě již všechny studentské rezervy jsou mezi firmami rozpuštěny a jak hlásí velké firmy - dříve zaměstnávající na brigádách jen děti zamětsnanců, a ještě ne všechny - letos berou nejen děti zamětsnanců, ale loví i mezi jejich kamarády a spolužáky. Tím odsávají z trhu práce další volné ruce a žádní brigádníci již nezbývají.
Ke klasickému každoročnímu kolapsu dojde začátkem září, kdy středoškoláci zasednou do lavic a vysokoškoláci se pomalu přesunou do poslucháren. Pak bude nedostatek zaměstnanců, který si firmy přes prázdniny zvykly vykrývat brigádníky, opět zdůrazněn.

24. května 2016

JOB-centrum Ostrava opět podpořilo etapovou zastávku Elektromarathonu 2016 Lvov - Monte Carlo.

JOB-centrum Ostrava již od roku 2013 využívá pro dopravu na území Ostravy a okolí elektrokolo a elektromobil. Jejich nejčastější řidič a jednatel Ing. Radovan Burkovič je zároveň členem Asociace pro elektromobilitu ČR (APEL ČR). Díky tomu vozidlo JOB-centrum Ostrava podpořilo - stejně jako loni - etapovou zastávku Elektromarathonu 2015 Lvov - Monte Carlo, závodu elektromobilů napříč Evropu. Účastí na spanilé jízdě kolony elektromobilů a elektrobusu Ostravou a závěrečné focení na Prokešově náměstí před Novou radnicí.

11. května 2016

Po 6 letech JOB-centrum Ostrava rozjelo reklamní kampaň v prostředcích MHD zaměřenou na brigádníky - zbytečně

Ekonomika jede na plné obrátky druhým rokem i na Moravě a ve Slezsku. Loni začali chybět brigádníci, letos je již stav kritický a musíme odmítat zakázky nebo prodlužovat dobu mezi objednáním a nástupem brigádníků. Po oživení a nedostatku brigádníků na veškeré činnosti v Čechách na podzim 2014 se oživení na jaře 2015 přesunulo i na Moravu a do Slezska. Nejprve začalo být problémem sehnat více lidí na jednu akci, později rychlé nástupy zde dne na den a koncem roku 2015 už byl problém takřka vše. Nacházíme se druhým rokem v období, kdy se na trhu brigád pohybují demograficky nejslabší ročníky z let 1991-1997. Tak, jak chybí studenti a učni středním školám a učilištím, tak, jak chybějí vysokoškoláci univerzitám, tak chybějí i brigádníci firmám. Vzhledem k růstu průmyslu a prakticky nulové nezaměstnanosti (je sice stále kolem 400 tisíc osob, ale proti tomu stojí skoro 150 tisíc volných pracovních míst a další skoro 140 tisíc pracovních míst zajišťují starobní důchodci) již nelze spoléhat ani na nezaměstnané, kteří nacházejí čím dál častěji kýženou práci na plný pracovní úvazek. I důchodci už patří mezi brigádníky několik let, takže ani odtud lidé nepřijdou.

Cenový boj o lidi zvyšováním mezd z roku 2015 dosáhl v roce 2016 nových absurdit. Silnější firmy s vyšší nabídkou přetahují brigádníky firmám s nižší nabídkou hrubé mzdy, protože nových brigádníků, nalákaných zvyšujícími se mzdami k práci, je poskrovnu. Přestože denně je v nabídce 10 a více různých brigád a hrubé mzdy se z 60-75,- Kč/hod. posunuly do rozmezí 80-120,- Kč/hod.. Nepomáhají reklamní a náborové kampaně, dokonce ani v prostředcích městské hromadné dopravy a na úřadech práce. Jsou to vyhozené peníze a paradoxně se nedostává ani zamětsnanců, kteří by takové reklamy instalovali. Budeme se muset dále adaptovat a zhruba 6letým údobím nedostatku projít. Než do škol dorazí opět ročníky silnější.

27. dubna 2016

JOB-centrum Ostrava podpořilo expozici elektromobility Elektrokrásky! v Obchodním centru Nová Karolina Ostrava.

Vysoká škola báňská-Technická univerzita Ostrava je už 26 let místem podnikání agentury práce JOB-centrum Ostrava, založené zde v březnu 1990 tehdejšími studenty školy. Proto nemůže chybět při mnohých aktivitách jak na půdě školy, tak na akcích, jichž se VŠB-TUO účastní. Fakulty elektrotechniky a materiálového inženýrství se svými exponáty dorazily expozici elektromobility Elektrokrásky! v Obchodním centru Nová Karolina Ostrava.
JOB-centrum Ostrava již od roku 2013 využívá pro dopravu na území Ostravy a okolí elektrokolo a elektromobil. Jejich nejčastější řidič a jednatel Ing. Radovan Burkovič je zároveň členem Asociace pro elektromobilitu ČR (APEL ČR). Byl pověřen předsedou k odborné záštitě a koordinaci dobrovolných aktivit na výstavě.


Kromě osvěty formou přednášek v hlavním programu tak JOB-centrum na akci zapůjčilo kompletní vybavení stánku APEL ČR s promítanou prezentací a dodalo i prezentační letáky. Na snímcích můžete vidět pozvánku, záběry z úvodní tiskové konference za účasti náměstka primátora města Ostravy, zástupce APEL ČR a rektora VŠB-TUO, exponáty Skupiny pro alternativní zdroje energie VŠB-TUO, elektromobil JOB-centra a prezentaci na stánku APEL ČR v podzemních garážích. Praktické atrakce pro návštěvníky, svezení elektromobilem na tématickém okruhu Ostravou okolo nabíjecích a rychlonabíjecích stojanů.

5. dubna 2016

JOB-centrum Ostrava oslavilo skromně 26 let své existence.

Na přelomu března a dubna 2016 jsme skromně oslavili 26 let existence JOB-centra v Ostravě na VŠB-Technické univerzitě Ostrava. Jak říká známé přísloví "Dobře už bylo". Musíme při této příležitosti s lítostí konstatovat, že neustálé zpřísňování legislativy a vyšší finanční náročnost podnikání agentur práce přináší jen nárůst černého trhu, nelegálních agentur práce a nelegálního zaměstnávání vůbec. Ke škodě nás všech.

5. března 2016

Stavební práce v objektech sídla JOB-centrum Ostrava snad už skončily. Na 9 měsíců zasáhly provoz naší kanceláře a přinesly nepohodlí našim zákazníkům.

Stavební práce v objektech sídla JOB-centrum Ostrava snad už skončily, v závěru měsíce února 2016 proběhla kolaudace objektu, kde sídlíme. Už v polovině roku 2015 na původně 4 měsíce zasáhly i naše kanceláře a přinesly nepohodlí našim zákazníkům. Měly skončit v září 2015. Opravdu skončily až únorem 2016, přičemž návazné práce menšího rozsahu (věšení nástěnek, orientačních cedulí, lepení vývěsek atp.) ještě v březnu sem tam omezí provoz.

Omlouváme se ještě jednou všem našim zákazníkům za diskomfort, hluk a prach v areálu Kolejí a menz Vysoké školy báňské - Technické Univerzity Ostrava, kde už 26 let sídlíme. K ohlášení prázdninových stavebních prací na budově A Kolejí a menz Vysoké školy báňské - Technické Univerzity Ostrava, tedy u našich kanceláří, došlo v červnu 2015 na poslední chvíli a práce se ihned rozjely. Tedy vyklízecí a bourání sociálních zařízení. Rekonstrukce měla probíhat postupně dle plánu od 1.července do 20.září 2015. Z původně nenápadné zprávy o rekonstrukci nákladního výtahu, sousedícího se sociálním zařízením, se stala velká stavební akce. Cílem bylo zlepšení vnitřní požárně-technické ochrany ve skoro 50 let starém objektu. Na přístupovém schodišti, v nástupištích všech 4 výtahů, v našich kancelářích i přilehlých chodbách s pokoji studentů, bylo vybudováno několik nových protipožárních stěn a požárních dveří, oddělujících od sebe jednotlivé požární úseky výškové budovy A. Jiné byly naopak zbourány.

Pro naše zákazníky to znamenalo neustálý hluk, prach a vibrace při bourání stávajících příček na přístupových schodištích, před výtahy a vchodů do chodeb. Dále nepořádek při mokrém vyzdívání, omítání a malbě nových stěn, včetně osazování dveří. Na všech patrech budovy se vytloukaly kovové rámy, rozbrušovaly zebetonované packy, odřezávaly radiátory, drážkovalo v omítce a betonu pro novou kabeláž, řezaly překlady a příčky hydraulickou pilou, probíjely podlahy na mnoha místech pro nové stupačky sbíjecími kladivy, zarovnávaly otvory sbíjecími kladivy, probíhalo mokré zdění, montáže dveřních rámů, pěnování, základní omítky, štukování, malba, nastřelovaly kabeláže a nové podhledy. To všechno přineslo hluk, prach, vibrace a kluzkou špínu na příchodech ke kanceláři JOB-centra. Bylo i důvodem, proč dispečerky špatně slyšely telefonické hovory a osobní jednání také bývalo pro hluk složité.

Postupně došlo k zazdění otvorů na schodištích, zazdění příchodu a osazení nových dveří u výtahů, posunům stěn na podestách včetně nových dveří (zvětšení plochy kanceláří na úkor podesty) a nakonec k vybourání stávající skleněné příčky kanceláří, osazené informačními nástěnkami. To všechno částečně nebo plně omezovalo provoz našich kanceláří a my to řešili nouzově přesuny mezi patry. Snažili jsme se dělat vše proto, aby se to Vás, našich zákazníků, dotklo co nejméně. A následně obrátilo v dobré zvýšením Vašeho komfortu na větší kancelářské ploše. Bohužel práce trvaly a komplikovaly provoz nejne o avizovaných letních prázdninách 2015, ale pokračovaly i po zahájení semestru a nastěhování studentů, tedy za plného provozu. Některé části díla se musely znovu soutěžit, protože na stavbě bylo díky nekvalitní projektové přípravě ohromné množství víceprací. To vedlo k dalším časovým skluzům a následným horečnatým činnostem od brzkých ranních do pozdních večerních hodin, včetně sobot a nedělí.

Bohužel nám práce nebyly ohlášeny ani co do rozsahu, natožpak v dostatečném předstihu. Museli jsme proto zůstat na místě a veškeré následky strpět. A to včetně situací, kdy nám byly opakovaně překopnuty elektrické kabely a vypadla několikráte elektřina na obou kancelářích. Kdy přes prach na schodišti nebylo vidět. Kdy se otřásaly zdi, podlaha i nábytek. Kdy dopoledne vysátá a vytřená kancelář byla v poledne opět pokryta vrstvou prachu atd. atd.. Z průběhu rekonstrukce jsme pořizovali fotografickou dokumentaci. Datumy pod fotkami ukazují (ne)postup prací. Děkujeme Vám za pochopení, že jste to s námi vydželi. aktuálně to u nás vypadá již lépe:

184.jpg 182.jpg 183.jpg 189.jpg 185.jpg 181.jpg 182.jpg 183.jpg

18. února 2016

JOB-centrum už po šesté od roku 2002 splnilo podmínky Zákona o zaměstnanosti a obdrželo povolení k zprostředkování.

JOB-centrum Ostrava, s.r.o. už po šesté od roku 2002 splnilo podmínky, které klade Zákon o zaměstnanosti na agentury práce, a obdrželo od Generálního ředitelství Úřadu práce ČR další tříleté povolení k zprostředkování zaměstnání, konkrétně k dočasnému přidělování zaměstnanců agentury práce k uživateli. JOB-centrum Ostrava, s.r.o. je od roku 2002 také držitelem povolení na zprostředkování zaměstnání a poradenství v oblasti zaměstnanosti, od roku 2013 platného na dobu neurčitou. Povolení k zprostředkování zaměstnání na dočasné přidělování podléhá dle Zákona o zaměstnanosti pravidelné 3-leté obnově a agentura práce musí prokázat, že nadále splňuje veškeré - obvykle mezitím novelami zákona dále zpřísněné - pořadavky:
Licence agentury práce na dobu neurčitou (zprostředkování a poradenství) Licence agentury práce na dobu 3 let (dočasné přidělování)
Starší povolení najdete na našem webu v části O nás.
5. ledna 2016

Stavební práce v objektech sídla JOB-centrum Ostrava zasáhly v roce 2015 na 7 měsíců i naše kanceláře a přinesly nepohodlí našim zákazníkům. Měly skončit v září 2015.

BOHUŽEL, STAVBAŘI MAJÍ DÍKY ŠPATNÉMU PROJEKTU A KORDINACI PRACÍ OBROVSKÝ SKLUZ A PRACUJE SE I PO 1.LEDNU 2016, NEJMÉNĚ DO 31.1.2016.


Omlouváme se všem našim zákazníkům za diskomfort, hluk a prach v areálu Kolejí a menz Vysoké školy báňské - Technické Univerzity Ostrava, kde už 25 let sídlíme. Na poslední chvíli došlo v červnu 2015 k ohlášení prázdninových stavebních prací na budově A Kolejí a menz Vysoké školy báňské - Technické Univerzity Ostrava, tedy u našich kanceláří. Probíhat měly postupně dle plánu od 1.července do 20.září 2015. Z původně nenápadné zprávy o možné rekonstrukci nákladního výtahu se stala velká stavební akce. Cílem je zlepšení vnitřní požárně-technické ochrany ve 40 let starém objektu. Na přístupovém schodišti, v nástupištích všech 4 výtahů, v našich kancelářích i přilehlých chodbách s pokoji studentů, bylo vybudováno několik nových protipožárních stěn a požárních dveří, oddělujících od sebe jednotlivé požární úseky výškové budovy A. Jiné byly zbourány. AKTUALITA - ANI 5.1.2015 NENÍ HOTOVO.

Pro naše zákazníky to znamenalo neustálý hluk, prach a vibrace při bourání stávajících příček na přístupových schodištích, před výtahy a vchodů do chodeb. Dále nepořádek při mokrém vyzdívání, omítání a malbě nových stěn, včetně osazování dveří. Na všech patrech budovy se vytloukaly kovové rámy, rozbrušovaly zebetonované packy, odřezávaly radiátory, drážkovalo v omítce a betonu pro novou kabeláž, řezaly překlady a příčky hydraulickou pilou, probíjely podlahy v různých částech budovy pro nové stupačky sbíjecími kladivy, zarovnávaly otvory sbíjecími kladivy, probíhalo mokré zdění, montáže dveřních rámů, pěnování, základní omítky, štukování, malba, nastřelovaly kabeláže a nové podhledy. To všechno přineslo hluk, prach, vibrace a kluzkou špínu na příchodech ke kanceláři JOB-centra. Bylo a je i důvodem, proč dispečerky špatně slyší telefonické hovory a osobní jednání také bývá pro hluk složité.

Postupně došlo k zazdění otvorů na schodištích, zazdění příchodu a osazení nových dveří u výtahů, posunům stěn na podestách včetně nových dveří (zvětšení plochy kanceláří na úkor podesty) a nakonec k vybourání stávající skleněné příčky kanceláří, osazené informačními nástěnkami. To všechno částečně nebo plně omezovalo provoz našich kanceláří.

Snažili jsme se dělat vše proto, aby se to Vás, našich zákazníků, dotklo co nejméně. A následně obrátilo v dobré zvýšením Vašeho komfortu na větší kancelářské ploše. Bohužel práce dále trvají a komplikují provoz. Některé části díla se musí znovu soutěžit, protože na stavbě je ohrmoné množství víceprací.

Bohužel nám práce nebyly ohlášeny ani co do rozsahu, natožpak v dostatečném předstihu. Museli jsme proto zůstat na místě a veškeré následky strpět. A to včetně situací, kdy nám byly opakovaně překopnuty elektrické kabely a vypadla několikráte elektřina na obou kancelářích. Kdy přes prach na schodišti nebylo vidět. Kdy se otřásají zdi, podlaha i nábytek. Kdy dopoledne vysátá a vytřená kancelář je v poledne opět pokryta vrstvou prachu atd. atd.. Z průběhu rekonstrukce zde umísťujeme fotografie, ať víte, do čeho jdete. Datumy pod fotkami ukazují (ne)postup prací. AKTUALITA - ANI 5.1.2016 NENÍ HOTOVO.

Děkujeme Vám za pochopení.

4. ledna 2016

Je zvýšení minimální mzdy pro brigádníky k něčemu dobré?Naše levicová ČSSD v čele s ministryní práce a sociálních věcí Michaelou Marksovou prosadila od 1.1.2016 další, již třetí zvýšení minimální mzdy za poslední 3 roky. Z původních 8 000,- Kč se zvýšila na 8 500,- Kč, pak loni na 9 200,- Kč a od 1.1.2016 je 9 900,- Kč za měsíc. Zvýšila se tak i základní hodinová sazba minimální mzdy. Nejprve na 50,60 Kč/hod., pak na 55,- Kč/hod. a od 1.1.2016 je 58,70 Kč/hod..

K čemu je zvýšení minimální mzdy pro naše brigádníky dobré? Posuďte sami:

V legálním agenturním zaměstnávání se mzdy a odměny z dohod řídí trhem práce a tzv. srovnatelnými podmínkami, které naši klienti musí plnit a také je řádně plní. Proto také v nabídce brigád od naší agentury prakticky nenajdete mzdu nižší než 65,- Kč/hod. Zvýšení minimální mzdy na 58,70 Kč/hod je tedy opravdu "úžasná věc".

Mnoho brigádníků, kteří pracují prostřednictvím pracovních agentur, si musí platit zdravotní pojištění do tzv. minima. A zde je největší kámen úrazu - toto minnimum se vypočítává jako 13,5 % z minimální mzdy. Vzrostlo tedy z 1.080,- Kč na 1.242,- Kč měsíčně. De facto se tím zvýšily zdravotní daně ze mzdy, jen u nás jim politici říkají pojištění.

Pro zaměstnávání načerno nebo prostřednictvím pseudoagentur žádná pravidla neplatí. A tak jsou opět vládou mafiáni systémově podporováni.

Růst minimální mzdy je v roce 2016 vyšší, protože se nedohodli odboráři se zástupci zaměstnavatelů. Rozhodla tedy vláda. Místo 500,- Kč (zaměstnavatelé) či 1.000,- Kč (odbory) se minimální mzda zvyšuje o 700,- korun z 9.200,- Kč na 9.900,- Kč měsíčně. Minimální hodinová mzda vzroste z 55,- na 58,70 Kč. Minimální mzdu pobírají jen 2 % všech pracujících, což je zhruba 100.000 lidí. Ale zbylých 4,9 milionu ovlivňují sazby zaručené mzdy dle náročnosti profese, které se zvýšením minimální mzdy rovněž zvýší. A aby toho nebylo málo, zvýší se i zdravotní pojistné tzv. samoplátcům. Vypočítává se totiž z minimální mzdy.

2. ledna 2016

Stručný průvodce novinkami v zaměstnávání platnými od 1.1.2016

Činnost pracovní agentury je složitým křížením paragrafů Zákona o zaměstnanosti, Zákoníku práce, Zákona o dani z příjmu, Zákona o DPH a celé řady zákonů upravujících oblast zdravotního, sociálního a úrazového pojištění. Ty se obvykle mění k 1.lednu.

Pravidla pro uchazeče o brigády i brigádníky stručně v bodech.

Máte další otázky, na které jste nenašli odpověď ? Zkuste FAQ pro brigádníky.

Máte další otázky, na které jste nenašli odpověď tady ani v části FAQ pro brigádníky? Napište nám ji.

1.ledna 2016

Šťastný Nový rok 2016 Vám přeje Vaše JOB-centrum Ostrava! Dovolujeme si Vás informovat o novoročním provozu. Od čtvrtku 24.12.2015 do pátku 1.ledna 2016 je naše kancelář pro veřejnost uzavřena. V těchto dnech bude probíhat mj.úklid a stěhování po rekonstrukci v budově, kde sídlíme, překlopení databází, HW a SW zabezpečení. Těšíme se na Vás opět v pondělí 4.ledna 2016. První novoroční výplatní termín je ve středu 13.ledna 2016. Docházkové lístky nutno odevzdat opět klasicky do pondělní půlnoci.

PF 2016